تاریخ انتشارسه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
کد مطلب : ۴۵۳۵۵۰
فرمانده سپاه کربلا از ارسال ۱۲۵ تانکر ۲۰۰ الی ۵۰۰ لیتری آب به خوزستان خبر داد و گفت: این روز‌ها مردم غیور خوزستان دچار کم آبی شدند، سپاه برخود فرض میداند که به مردم کمک کند.
۰
plusresetminus
ارسال 125 تانکر آب به خوزستان / آبرسانی بسیج به روستاهای محروم و کم آب مازندران
به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی در گفت و گوبا خبرنگار ما ضمن تبریک دهه ولایت و امامت، از ارسال ۱۲۵ تانکر ۲۰۰ الی ۵۰۰ لیتری آب به خوزستان خبر داد و گفت: این روز‌ها مردم غیور خوزستان دچار کم آبی شدند، سپاه برخود فرض میداند که به مردم کمک کند.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه حدود یک میلیارد ریال برای تهیه تانکر‌های آب هزینه شده است، افزود: این کمک‌ها توسط خیرین و مردم عزیز مازندران تهیه و توسط خط ریلی به خوزستان منتقل میشود.
 
مسلمی در ادامه با تاکید براینکه سپاه خود را ملکف می‌داند به  محرومین، مستضعفین و نیازمندانی که به واسطه بحران‌های طبیعی و اجتماعی دچار اسیب شدند، کمک کند، اضافه کرد:متاسفانه استان مازندران هم تحت تاثیر خشکسالی قرار گرفته است و برخی از مناطق تحت تاثیر کم آبی هستند.

فرمانده سپاه کربلا به آبرسانی سپاه به برخی از مناطق روستایی مازندران اشاره کرد و افزود: با هماهنگی آب و فاضلاب روستایی و با بهره گیری از ظرفیت بسیج، در حال آبرسانی به مردم و پیگیر رفع کم آبی در برخی مناطق استان هستیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين