تاریخ انتشارجمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰
کد مطلب : ۴۵۳۴۳۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: تعداد بستری شدگان بیماران کرونایی در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۲هزار و ۱۲۶ نفر رسید.
۰
plusresetminus
بستری 2 هزار و 126 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های مازندران
به گزارش بلاغ، سید عباس موسوی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۸۲ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی این مدت تعداد ۲۲۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار و ۶۳۰ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۵۱ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۹۶  بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸ بیمار جدید بستری و ۴۰ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۷ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۳۵۰ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۲هزار و ۱۲۶ نفر رسید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين