تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
کد مطلب : ۴۵۳۳۲۵
نفرات برتر مسابقات جایزه بزرگ دارت استان مازندران گرامیداشت شهدای مدافعان سلامت معرفی شدند.
۰
plusresetminus
معرفی نفرات برتر رقابت های جایزه بزرگ دارت مازندران
به گزارش بلاغ؛بنیامین مرشدی رئیس کمیته دارت استان مازندران در گفتگو با خبرنگار ما گفت:نخستین دوره رقابت های جایزه بزرگ دارت استان مازندران گرامیداشت شهدای مدافع سلامت در سال ۱۴۰۰ با حضور ۳۲ ورزشکار آقا و خانم در بابل برگزار شد.

وی افزود:در این رقابت ها که برترین های این رشته ورزشی حضور داشتند در پایان پس از برگزاری ۱۵۳ مسابقه نفرات برتر مشخص شدند و در بخش آقایان نادر یعقوبعلی پور قهرمان شد و قنبرعلی رضاییان به مقام نائب قهرمانی رسید و محمد حسین زارع و محمد سیف الله زاده سوم مشترک شدند.

رئیس کمیته دارت مازندران گفت:در بخش بانوان نیز خانم زینب کاظمی قهرمان شد و مونا فرهنگ فلاح به مقام نایب قهرمانی رسید و همچنین شهربانو گل بابانژاد و مخدره رفیعی سوم مشترک شدند .

مرشدی گفت:به نفرات برتر مسابقات به ترتیب یک میلیون و پانصد هزار تومان ، یک میلیون تومان و پانصد هزار تومان از طرف گروه فنی مهندسی سعادتمند اهدا شد .

مسئول کمیته دارت مازندران از برگزاری ۳ مسابقه دگیر در ماه های  آینده در ساری جاری خبر داد و گفت: نوشهر ، نکا و شهر رویان میزبانان بعدی مسابقات خواهند بود .

وی در پایان گفت:برگزاری مسابقات دارت پرستاران در فضای بیمارستان و مسابقات دارت محیط بانان در فضای جنگل و همینطور میزبانی از اردوی تیم ملی جهت اعزام به قهرمانی جهان در شهر آتن یونان از دیگر برنامه های کمیته دارت مازندران است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين