تاریخ انتشارجمعه ۲۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
کد مطلب : ۴۵۳۲۸۵
امام جمعه میاندورود گفت: دشمنان خیلی سعی و تلاش کردند که جایگاه شورای نگهبان را تضعیف کنند اما این شورا بدون توجه همچنان در حال نگهبانی از این انقلاب است.
۰
plusresetminus
نقشه دشمن تضعیف جایگاه شورای نگهبان است
به گزارش بلاغ، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به 25 تیر ماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی است، اظهار کرد: این دو نهاد خدمات بسیار خوبی به مردم ارائه می کنند و حامی اقشار مختلف جامعه هستند و از همه کسانی که در این سنگر خدمت می کنند تشکر می کنم.

 وی همچنین به 26 تیر ماه روز شورای نگهبان اشاره کرد و گفت: شورای نگهبان یعنی نگهبان آنچه که دست آوردهای این انقلاب است و آنچه که مردم در پای صندق رای شورای نگهبانی انتخاب می کنند نگهبانی کند.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: دشمنان خیلی سعی و تلاش کردند که جایگاه شورای نگهبان را تضعیف کنند اما این شورا بدون توجه همچنان در حال نگهبانی از این انقلاب است.

 محمدنسب به 27 تیرماه اعلام پذیرش قطعنامه 598 شورای امنیت از سوی ایران  است اشاره کرد و افزود: یکی از ابتکارات حضرت امام ره برای خاتمه دادن جنگ این بود که طبق قطعنامه شورای امنیت پایان جنگ را پذیرفتند که امروز هرچه ما داریم از زحمات امام راحل است و امروز هم سکاندارش مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه امروز حمایت از مقام معظم رهبری یعنی حمایت از امام زمان و شما در 28 خرداد امسال یکبار دیگر تبعیت از ولایت فقیه  کردید و پای صندوق رای حاضر شدید، بیان کرد: امروز ما باید در جنگ نرم نشان دهیم که پیرو ولایت هستیم.

محمدنسب در پایان با اشاره به ۹ ذی الحجه و روز عرفه(نیایش) و ۱۰ ذی الحجه عید قربان، گفت: مناسبت های پیش رو فرصتی است برای دعا و نیایش تا بتوانیم به خدا نزدیکتر شویم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين