رئیس پلیس آگاهی مازندران خبر داد

سارقان بانک قائمشهر در دام پلیس

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
کد مطلب : ۴۵۳۲۱۰
رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از دستگیری سارقان یکی از بانک ها در شهرستان قائم شهر خبر داد .
۱
plusresetminus
سارقان بانک قائمشهر در دام پلیس
به گزارش بلاغ، علی قیصری در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: در پی وقوع سرقت از بانکی در شهرستان قائم شهر، تیمی متشکل از کارآگاهان پلیس آگاهی و امنیت عمومی استان و شهرستان قائم شهرتشکیل و اقدامات پلیس را برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند.

وی با اشاره به این که سارقان با تخریب دیوار بانک اقدام به سرقت از آن کرده بودند، افزود: ماموران پس از بررسی های همه جانبه یکی از سارقان را شناسایی و با هماهنگی های قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران، تصریح کرد: متهم در مواجهه با ادله های پلیسی و بازجویی های به آمده به سرقت از بانک با همدستی 4 نفر دیگر از دوستان خود اعتراف کرد.


قیصری، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی، در ادامه این عملیات سارقان که ساکن تهران و قائم شهر بودند، در اقدامی عمیلیاتی و در کمتر از 48 ساعت به دام افتادند .

قیصری از کشف بخشی از وجوه سرقتی از متهمان خبر داد و اظهار داشت: این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و موضوع همچنان در دست بررسی است.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران بی توجهی مسئولان بانک به مسائل امنیتی را از دلایل وقوع این سرقت برشمرد و در خاتمه از متصدیان بانک ها، مراکز تجاری و ... خواست: ضمن توجه به هشدارهای پلیس نسبت به نصب سیستم های الکترونیکی هشداردهنده در محل فعالیت خود اقدام کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين