کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده سپاه کربلا خبر داد

تمام توان سپاه در خدمت مقابله با کرونا

19 تير 1400 ساعت 12:04

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه جان مردم اولویت اول ماست، گفت: همه توان سپاه در خدمت مقابله با کروناست.


به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی در گفت و گویی اظهار کرد: سپاه کربلای استان با همه امکانات و تجهیزات آماده همکاری با دانشگاه علوم پزشکی مازندران است.

وی افزود: این هفته شاهد افزایش تزریق واکسن کرونا در استان خواهیم بود و امیدواریم در آینده نزدیک همه افراد بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی واکسن کرونا دریافت کنند.

فرمانده سپاه کربلا گفت: سپاه کربلای مازندران با افتتاح یک مرکز مستقل، شامل تجهیزات، پزشک، مدد کار، هفته گذشته در شهرستان آمل، برای تزریق واکسن کرونا آمادگی کامل دارد و در بقیه مراکز درمانی نیز با همه امکانات و تجهیزات در خدمت دانشگاه علوم پزشگی استان، برای تزریق واکسن قرار دارد.

مسلمی افزود:سپاه کربلای مازندران در ۱۶ درمانگاه و یک بیمارستان آماده خدمات رسانی درمانی به افراد نیازمند و آسیب پذیر جامعه هستند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: سپاه کربلای مازندران در طرح شهید سردار سلیمانی نیز با کمک بسیجیان و خیران در تهیه ماسک و توزیع آن‌ها، توزیع مایع ضدعفونی کننده و نیز شناسایی و قرنطینه کردن بیماران و کمک مومنانه در پیشگیری و درمان بیماران کرونایی بسیار تلاش کرد و این تلاش‌ها همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 453128

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/453128/تمام-توان-سپاه-خدمت-مقابله-کرونا

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com