تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
کد مطلب : ۴۵۲۷۴۱
فرمانده سپاه کربلا به بی تدبیری و عدم علم مدیریت برخی از مسئولین هم اشاره کرد و گفت: برخی از مسئولین بابی تدبیری خود، کشور را به چندسال به عقب برگرداندند.
۰
plusresetminus
برخی مسئولان با بی‌تدبیری خود، کشور را به چندسال به عقب برگرداندند
به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی در مراسم گرامیداشت روز بسیج اساتید که در دانشگاه مازندران برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد سراسر نور و برکت امام رضا (علیه السلام) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا بویژه شهید دکتر مصطفی چمران، با اشاره به اینکه رسالت آحاد جامعه  بازخوانی الگو‌ها است، گفت: شهدا الگو‌های برتر نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند لذا می‌بایست این الگو‌ها را به نسل جوان دانشجومعرفی کرد.
 
فرمانده سپاه کربلا به ویژگی‌های ممتاز شهید چمران اشاره کرد و افزود: شهید چمران در حوزه‌های علمی، هنری، جهاد، و نیز در حوزه‌هایی مسئولیتی خود بی نظیر بود لذا باید زندگی این شهید را در تمامی زمینه‌ها سرلوحه کار خود قرار بدهیم.

مسلمی با بیان اینکه باید دانشجو‌ها بدانند شهدا چه کسانی بودندو چه کردند، خاطرنشان کرد:برخی از مسئولین نیز باید شهدا را بیشتر بشناسند.

فرمانده سپاه کربلا با تصریح براینکه امروز ه باید مسئولین مثل شهید چمران زندگی ساده زیستانه داشته باشند، افزود:متاسفانه برخی از مسئولین تفکر غربی، دارند و برعکس شهدا عمل می‌کنند.

مسلمی با تصریح بر اینکه برخی اقتصاد، دین، علم، حتی سبک زندگی را فدای سیاست کردند، افزود: امروزه مسئولی در مسند قرار میگیرد بدون آنکه توجه به ارزش‌های انقلابی داشته باشد، برنامه‌هایی را تدوین می‌کندکه باعث ضربه زدن به انقلاب می‌شود.

فرمانده سپاه کربلا دربخش دیگری از سخنان خود به رهاشدگی فضای مجازی هم اشاره کرد و گفت: باید فضای مجازی را مصون کرد، اما برخی از کوتوله‌های سیاسی تا وقتی حرف از فضای مجازی زده می شود، برای انحراف افکار عمومی فریاد محدودسازی فضامجازی را سر می دهند.

مسلمی با بیان اینکه هرعلم و تکنولوژی انسان را از خدا دور کند، آن علم ناصواب و ناسالم است، گفت: اگر علمی و تکنولوژی انسان را به خدا برساند آن علم نافع است.

فرمانده سپاه کربلا به بی تدبیری و عدم علم مدیریت برخی از مسئولین هم اشاره کرد و افزود: برخی از مسئولین بابی تدبیری خود، کشور را به چندسال به عقب برگرداندند.

مسلمی در ادامه سخنان خود با تاکید براینکه وظیفه  بسیج اساتید شناخت شهدای علم به نسل جوان است، خاطرنشان کرد: شهدایی مثل شهید چمران  برای استمرار و استکمال انقلاب جان خود را فدای اسلام کردند.

فرمانده سپاه کربلا به  تربیت دانشجوی انقلابی  برای مدیریت آینده، هم تاکید کرد و گفت: باید در همه ابعاد از شهید چمران الگوبرداری کرد که این الگوبرداری دانشگاه از شهید باعث می شود که انقلاب به سرمنزل مقصود برسد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين