رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران خبر داد

نجات ۱۷۱ نفر از غرق شدن طی ۲ هفته اخیر

تاریخ انتشارسه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
کد مطلب : ۴۵۲۶۷۷
رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران با تاکید بر ممنوعیت شنا در دریای مواج و همچنین شنا در شب گفت: بی‌توجهی به هشدارها در محمودآباد موجب حادثه برای یک خانواده ۶ نفر شد که در این حادثه یک کودک ۱۲ ساله در دریا مفقود شده است.
۰
plusresetminus
نجات ۱۷۱ نفر از غرق شدن طی ۲ هفته اخیر
به گزارش بلاغ، نقی کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به حادثه غرق‌شدگی روزهای گذشته در دریای محمودآباد اظهار کرد: خانواده ۶ نفره مشهدی با وجود مواج بدن دریا وارد ساحل محمودآباد شدند که با توجه به طوفانی بودن دریا قایق آنان واژگون شد.

وی افزود: باتوجه به واژگون شدن قایق آنان ناجیان غریق به کمک آنان شتافتند ولی متاسفانه کودک ۱۲ ساله مفقود شد و بقیه نجات پیدا کردند.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران  بیان کرد: کماکان جست‌وجوها از روز گذشته برای پیدا کردن این کودک ادامه دارد.

کریمیان با تاکید بر توجه مردم به توصیه‌ها و هشدارها، خاطرنشان کرد: با وجود ممنوعیت شنا در دریای مواج و همچنین شنا در شب باز هم وارد دریا می‌شوند که لازم است مورد توجه قرار گیرد.

وی یادآور شد: با تلاش ناجیان غریق تاکنون ۱۷۱ نجات از خطر غرق شدن در دریای مازندران نجات پیدا کردند و ۹ نفر در دریای مازندران غرق شدند.

رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران در پایان گفت: هدف از استقرار ناجیان غریق در طول نوار ساحلی مازندران اطلاع‌رسانی و جلوگیری از بروز حوادث است که ضرورت دارد مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
راه، سنگلاخی و پرخطر اما طی‌شدنی است
يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
حقیقتی جاودانه بر دار
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
تمام عشق یعنی علی؛ غدیر یعنی نبی و علی
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۴