تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
کد مطلب : ۴۵۲۶۳۳
فرماندار ساری نتیجه اخذ رأی انتخابات مجلس خبرگان رهبری درحوزه انتخابیه استان مازندران را اعلام کرد.
۰
plusresetminus
آیت‌الله پیشنمازی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری شد
به گزارش بلاغ، عباسعلی رضایی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در اجرای ماده ۶۶ آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان و به استناد صورت جلسات دریافتى از کلیه هیات‌های اجرایی شهرستان ها و بخش‌های تابع نتایج انتخابات دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان مازندران از مجموع ۹۱۳ هزار و ۶۲۹ رای سیدصادق پیشنمازی ۵۹۱ هزار و ۲۸۱ رای و محمدحسن گلی شیردار ۳۲۲ هزار و ۳۴۸ رای را کسب کردند.

فرماندار ساری بیان کرد: بر این اساس سید صادق پیشنمازی با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده مردم مازندران به مجلس خبرگان رهبری راه یافت.

وی  تصریح کرد: در اجرای ماده ۳۴ آیین نامه اجرایی قانون انتخابات ریاست جمهوری ، هیات اجرایی بر اساس صورت جلسات دریافتی از هیات اجرایی بخشها و شعب ثبت نام و اخذ رای شهر مرکز شهرستان و بخش مرکزی نتیجه انتخابات شهرستان را سیدابراهیم رئیسی ۱۲۶ هزار و ۸۳۶ رای، عبدالناصر همتی ۱۸۹ هزار و ۵۴ رای، محسن رضائی میرقائد ۱۶۴ هزار و ۷۴ رای و سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی ۸ هزار و ۷۴۸ رای برشمرد.

 رضایی از مشارکت ۵۵ درصدی مردم ساری در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: مردم با حضور حداکثری و مشارکت بی نظیر خود در انتخابات، حماسه‌ عظیم دیگری خلق کردند و اسباب پیشرفت و سربلندی کشور و یأس و ناامیدی دیگرباره دشمنان را رقم زدند.

وی حضور جدی و هوشمندانه مردم را در انتخابات ۱۴۰۰ بی‌نظیر دانست و افزود: مردم به خوبی به وظیفه شرعی و ملی خود عمل کردند که از ملت بزرگ تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين