تاریخ انتشارشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۷
کد مطلب : ۴۵۲۶۱۱
ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر‌ها و روستا‌های مازندران در ۶۲ حوزه شهری با رقابت هزار و ۴۸۲ نفر و در هزار و ۴۴۰ روستا با رقابت ۱۴ هزار و ۴۸۵ نفر برگزار شد.
۴
plusresetminus
اعلام نتایج انتخابات 62 شهر‌ مازندران
به گزارش بلاغ، ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر‌ها و روستا‌های مازندران ۲۸ خرداد و همزمان با سراسر کشور در ۶۲ حوزه شهری با رقابت ۱۴۸۲ نفر و در ۱۴۴۰روستا با رقابت ۱۴هزار و ۴۸۵نفر برگزار شد و پس از تلاش چند ساعته در روز رای گیری اعضای شورا‌های شهر‌ها مشخص شدند.



شهرستان رامسر

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر رامسر
محمد آزاد  فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان رامسر نتایج نهایی انتخابات شورای رامسر را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 علی اکبر موحدی رامسر ۲۶۰۲
2 محسن کیهانی ثانی رامسر ۲۰۹۸
3 هادی حلاجیان رامسر ۲۰۹۳
4 حسن فیلی رامسر ۲۰۱۰
5 فرهاد قربانی رامسر ۱۷۹۱
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر کتالم و سادات شهر
محمد آزاد فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰شهرستان رامسر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی کتالم و سادات شهر را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 یزدان مولانا فر کتالم و سادات شهر ۱۸۷۸
2 فرشته شفقت رودسری کتالم و سادات شهر ۱۵۸۰
3 محمدرضا ابراهیمی کتالم و سادات شهر ۱۴۸۰
4 احمدرضا کوزه گر کتالم و سادات شهر ۱۳۵۴
5 یزدان شکوهی کتالم و سادات شهر ۱۱۹۲


شهرستان عباس آباد

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر عباس آباد
عباس شیرینی همپافرماندار ورییس هیات اجرایی انتخابات۱۴۰۰شهرستان عباس آبادنتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی عباس آباد را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 بابک بابا   عباس آباد ۱۴۸۸
2 سید روح اله حسینی لرگانی عباس آباد ۱۲۲۰
3 حمید خاکزاد  عباس آباد ۱۱۸۹
4 سید محمد حسینی لرگانی عباس آباد ۱۱۷۶
5 محمد هادی پورخدابخش عباس آباد ۱۰۰۴

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر کلارآباد

عباس شیرینی همپافرماندار ورییس هیات اجرایی انتخابات۱۴۰۰شهرستان عباس آبادنتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی کلارآباد را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 محسن زرودی کلارآباد ۱۲۳۸
2 عباس حسین کلاری کلارآباد ۱۰۹۵
3 مصطفی پورابراهیم کلارآباد ۱۰۷۷
4 مجتبی محمودبابوئی کلارآباد ۱۰۶۷
5 صفدر آریامنش کلارآباد ۹۳۴

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر سلمانشهر

عباس شیرینی همپافرماندار ورییس هیات اجرایی انتخابات۱۴۰۰شهرستان عباس آبادنتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی سلمانشهر را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 علیرضا رستگارحور سلمانشهر ۱۵۵۰
2 فاطمه عباسی سلمانشهر ۱۵۲۹
3 کیومرث نظام دوست  سلمانشهر ۱۵۰۰
4 اباصلت آهنگریان سلمانشهر ۱۴۳۶
5 علی رضا شیخی سقاواز سلمانشهر ۱۳۵۹


شهرستان کلاردشت
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر کلاردشت
کامران پولادی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان کلاردشت نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی کلاردشت را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 بینش عسگریان کلاردشت ۳۱۲۳
2 علی دراسرایی کلاردشت ۲۴۵۵
3 فرهاد کریمایی کلاردشت ۲۲۱۱
4 جعفر رستمی فر کلاردشت ۲۱۸۶
5 شهریار غفاری کلاردشت ۲۰۲۶


شهرستان بابلسر
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر بابلسر
اسماعیل حسن زاده فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بابلسر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر بابلسر را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 سید رضا حبیب‌الله‌پور بابلسر ۵۰۷۷
2 مهدی باقرزاده بابلسر ۴۲۰۶
3 دومان نوعی بابلسر ۴۱۷۱
4 هوشیار خسروی بابلسر ۴۰۸۳
5 سیدعلی اکبرهاشمی بابلسر ۳۸۶۲
6 رشید احمدپور بابلسر ۳۰۸۱
7 قاسم علیپور بابلسر ۳۰۷۲
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر بهنمیر
اسماعیل حسن زاده فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بابلسر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی بهنمیر را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 علیرضا جهانی بهنمیر ۱۶۳۶
2 ابراهیم ملاآقایی بهنمیر ۱۵۰۷
3 مازیار جهانی بهنمیر ۱۳۶۶
4 حیدر تیرگر بهنمیر ۱۲۷۶
5 فرضعلی حبیب الهی بهنمیر ۱۱۵۱
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر هادی شهر
اسماعیل حسن زاده فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بابلسر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی هادی شهر را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 سید احمد احمدپور هادی شهر ۱۲۷۳
2 نوراله شاطری هادی شهر ۱۱۸۲
3 ولی اله ذبیحی هادی شهر ۱۱۷۸
4 رحیم نجف درزی هادی شهر ۱۱۷۶
5 صادق کاظم پور هادی شهر ۱۱۶۶
 
شهرستان سوادکوه شمالی

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر شیرگاه
سید محمد انصارالحسینی فرماندار  و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان سوادکوه شمالی نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر شیرگاه را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 آرمان رشیدی آلاشتی  شیرگاه ۱۵۰۵ 
2 نیما امینی عالمی   شیرگاه ۱۰۹۵
3 رضا علیزاده سراب گردانی شیرگاه ۱۰۸۹
4 مجتبی ابراهیمی   شیرگاه ۱۰۲۰
5 سید علی اکبر حدیثی  شیرگاه ۹۸۶


شهرستان سوادکوه 

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر زیراب
عین اله طالبی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان سوادکوه نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی زیراب را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 یاور حمیدی زیراب ۱۸۳۴
2 امید رمضان نژاد زیراب ۱۶۸۳
3 حسن شورزند زیراب ۱۵۴۳
4 محمد قاسم نژاد زیراب ۱۴۵۹
5 محمد حسن بزرگی زیراب ۱۴۳۲
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر آلاشت
عین اله طالبی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان سوادکوه نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی آلاشت را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 معروف رحمانی آلاشت ۳۶۰
2 جمشید ابراهیم نژاد آلاشت ۳۲۷
3 حمیدرضا اکبری آلاشتی آلاشت ۳۱۰
4 اسفندیار قاسم پور آلاشت ۲۹۶
5 رویا اردشیری آلاشتی آلاشت ۲۸۴
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر پل سفید
عین اله طالبی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان سوادکوه نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی پل سفید را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 علی اصغر گرزین تبار پل سفید ۱۲۴۴
2 مرتضی اسدی ملردی پل سفید ۱۰۹۴
3 ابراهیم بداعی پل سفید ۱۰۱۴
4 نورعلی اسدی ملردی پل سفید ۱۰۱۳
5 رمضانعلی قاسمی پل سفید ۸۴۷

شهرستان محمودآباد

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر محمودآباد

خسرو طالبی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان محمودآباد نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی محمودآباد را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 حسین کریمی کریملو محمودآباد ۳۱۶۲
2 سید علیرضا رسولی محمودآباد ۳۰۹۶
3 مرتضی زارعی محمودآباد ۲۹۲۶
4 امیرعلی رحیمی محمودآباد ۲۲۷۶
5 نیما محمدپور محمودآباد ۲۲۱۳
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر سرخ رود
خسرو طالبی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان محمودآباد نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر سرخ رود را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 مهدی شالیکار سرخ رود ۱۴۷۱
2 محمد علی خاکپور سرخ رود ۱۴۳۲
3 صابر اکبرزاده سرخ رود ۱۴۲۴
4 حمزه جعفرزاده سرخ رود ۱۴۱۲
5 محمد حسین احمدی سرخ رود ۱۳۳۳


شهرستان میاندورود

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر سورک

حسین منفردی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان میاندورود نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر سورک را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 مهدی ترابی سورک ۱۶۳۹
2 میلاد یعقوب زاده سورک ۱۴۵۵
3 شهربانو خداپناه سورک ۱۳۳۹
4 محمدرضا طیبی سورک ۱۱۵۵
5 غفار وفایی سورک ۱۱۳۰
نتایج انتخابات شورای اسلامی طبقده
حسین منفرد فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان میاندورود نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی طبقده  را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 رحمان عرب طبقده ۷۳۱
2 مهدی عرب(الله قلی) طبقده ۶۵۱
3 مهدی عرب(حاج منصور) طبقده ۶۳۷
4 اسماعیل (کیوان) عرب طبقده ۴۸۲
5 کاظم عرب طبقده ۴۵۵


شهرستان ساری

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر کیاسر

رضایی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان ساری نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی کیاسر را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 عبدالله طالبی کیاسر ۷۸۸
2 معین رضایی کلانتری کیاسر ۷۳۰
3 محمد مهدی نژاد کیاسر ۷۲۷
4 راضیه فیاضی کیاسر ۶۹۰
5 علی خواجه وندی کیاسر ۶۳۴
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر فرح آباد
رضایی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان ساری نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی فرح آباد را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 قاسم عباس زاده فرح آبادی فرح آباد ۶۷۴
2 عبدالله حمیدی فرح آبادی فرح آباد ۶۲۳
3 هادی حقیقت طلب فرح آبادی فرح آباد ۵۸۶
4 حجت الله بخشیان فرح آبادی فرح آباد ۵۴۵
5 سید علی اصغر طالبی فرح آباد فرح آباد ۴۹۲
نتایج انتخابات شورای اسلامی آکند
رضایی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان ساری نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی آکند را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 حسن حسین زاده آکند ۳۳۴
2 جواد اسلامی آکند ۲۴۸
3 سیدعیسی زارع آکنده آکند ۲۴۴
4 سیداسمعیل میریان آکندی آکند ۲۱۵
5 علی رستمی آکنده آکند ۲۰۵
نتایج انتخابات شورای اسلامی پایین هولار
رضایی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان ساری نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی پائین هولار را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 سیدحجت اله هادیان پائین هولار ۵۲۴
2 سیدعبداله هادیان پائین هولار ۵۱۷
3 سیدجعفر هادیان امرئی پائین هولار ۵۰۳
4 اکبر کردان پائین هولار ۴۵۷
5 مهدی باکوئی کتریمی پائین هولار ۴۳۱
نتایج انتخابات شورای اسلامی فریم
رضایی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان ساری نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی فریم را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 مهدی یعقوبی فریم ۱۹۶
2 امید مهدوی فریم ۱۶۶
3 آتنا مهدوی فریم ۱۲۶
4 غلامعلی عباسی فریم ۱۱۰
5 عماد حاجی آقازاده فریم ۱۰۷


شهرستان چالوس

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر چالوس

سید رسول حسینی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان چالوس نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی چالوس را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 جعفر کیا لاشکی چالوس ۵۱۲۷
2 فتحعلی بابایی نژاد چالوس ۴۹۷۷
3  آرش رضوی چالوس ۴۲۷۶
4 مسعود یعقوبی چالوس ۳۹۳۲
5  حسن غرایاق زندی چالوس ۳۶۴۱
6 صابر سام دلیری چالوس ۳۶۰۲
7 سلمان کیا دلیری چالوس ۲۸۷۸
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر هچیرود
سید رسول حسینی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان چالوس نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی هچیرود را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 مهدی طالبی  هچیرود ۱۸۶۰
2 مجید بحری هچیرود ۱۷۹۱
3 احمد بیگلریان هچیرود ۱۷۴۵
4 بهزاد محمودی هچیرود ۱۷۰۹
5 جعفر جلالی هچیرود ۱۶۱۶

شهرستان سیمرغ

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر کیاکلا
مجتبی حبیب نژاد روشن فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان سیمرغ نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی کیاکلا را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 جواد شفیعی کیاکلا ۱۶۶۲
2 حسن اسدی دستندکلایی کیاکلا ۱۵۳۴
3 مهدی حبیبی کیاکلا ۱۴۶۰
4 اکبر اکبری کیاکلا ۱۲۸۶
5 خیرالله ضیایی کیاکلا ۹۵۷


شهرستان نوشهر

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر نوشهر
سعید یزدانی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان نوشهر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی نوشهر را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 صادق شیر جنگ نوشهر ۴۷۶۷
2 محمدصالح خویی نوشهر ۳۷۲۲
3 علی اسلامی چلندر نوشهر ۲۹۹۸
4 رضا رحمتی نوشهر ٢٦٧٣
5 سید جعفر موسوی زاده پول نوشهر ۲۶۶۵
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر پول
سعید یزدانی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان نوشهر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی پول را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 عبدالله دیوج پول ۵۰۱
2 رضا رحیمی پول ۴۳۶
3 محمد ناظمی پول ۳۹۴
4 سید عطا فاضل پول ۳۹۳
5 محمد رضا خزایی پول ۳۵۷
نتایج انتخابات شورای اسلامی کجور
سعید یزدانی فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان قائم شهر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی کجور را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 فرمان سياه سرانی کجور ۱۰۲۹
2 محمدسجاد رستمی کجوری کجور ۹۲۲
3 زینت کاظمی نازی کجور ۸۲۰
4 زهرا جعفری کجور کجور ۷۹۴
5 صمد خداوردی کجور ۷۳۵


شهرستان فریدونکنار

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر فریدونکنار

محمد مهدی نصیری کناری فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان فریدونکنار نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی فریدونکنار را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 محمود شمسی کیخا فریدونکنار ۳۹۶۴
2 فرهاد ذاکری فریدونکنار ۳۳۴۴
3 سیدحسین میرمرادی فریدونکنار ۳۰۴۵
4 رضا جانعلی‌پور فریدونکنار ۲۹۳۱
5 علی رضا عباسی فریدونکنار ۲۹۲۵
 
شهرستان بابل

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر بابل

قربانعلی ولی زاده  فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بابل نتایج نهایی انتخابات شورای بابل را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 حسین بیژنی بابل ۱۹ هزار و ۴۹ رأی
2 مهدی پورچالی بابل ۹ هزار و ۲۸ رأی
3 مرتضی کاردگر بابل هفت هزار و ۲۰ رأی
4 نرگس نوروزی بابل شش هزار و ۹۲۵ رأی
5 زمان یعقوبی بابل شش هزار و ۲۳ رأی
6 بهرام لطیفی بابل پنج هزار و ۸۶۹ رأی
7 جعفر واثقی بابل پنج هزار و ۸۶۸ رأی
8 سید کمیل هاشمی بابل پنج هزار و۶۰۱ رأی
9 قربان نیا بابل پنج هزار و ۶۲ رأی
نتایج انتخابات شورای اسلامی زرگرشهر
قربانعلی ولی زاده فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بابل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی زرگرشهر را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 روح‌اله رستمی   زرگرشهر ۹۱۲
2 عمران زاهدیان تجنکی  زرگرشهر ۷۷۹
3 حجت جعفری تجنکی          زرگرشهر ۷۱۶
4 فاطمه معصومی کریمی       زرگرشهر ۶۹۷
5 نعمت‌اله کفشگر                  زرگرشهر ۶۳۹
نتایج انتخابات شورای اسلامی مرزی کلا
قربانعلی ولی زاده فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بابل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی مرزی کلا را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 محسن اکبری رئیسی       مرزی کلا ۱٠۳۷
2 عیسی تاری مرزی            مرزی کلا ۸۷۲
3 سیروس حسین‌پور         مرزی کلا ۷۸۶
4 سامره گلی                     مرزی کلا ۷۱۴
5 علی برزگر              مرزی کلا ۶۷۷
نتایج انتخابات شورای اسلامی گلیا
قربانعلی ولی زاده فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بابل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی گلیا را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 علی طلائی فیروزجائی         گلیا ۱۷۶۴
2 محسن ولی‌نیا پاشا          گلیا ۱۷۵۷
3 مهدی قلندریان فیروزجائی   گلیا ۱۶۹٠
4 علی اباذری          گلیا ۱۳۴۸
5 علیرضا کاظم‌زاده سماکوش  گلیا ۱۲۹۳
نتایج انتخابات شورای اسلامی خوش رودپی
قربانعلی ولی زاده فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بابل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی خوش رودپی را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 رضا باهکیده    خوش رودپی ۲٠۵٠
2 حسین شعبان‌زاده  خوش رودپی ۲٠۱۹
3 مهدی داداش‌زاده  خوش رودپی ۱۸۱۷
4 سعید احمدناطقی   خوش رودپی ۱۵۳۵
5 ناصر قربان‌نژاد شانی         خوش رودپی ۱۲۳۲
نتایج انتخابات شورای اسلامی گتاب
قربانعلی ولی زاده فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بابل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی گتاب را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 حمیدرضا کلاگر     گتاب ۱۴۸۵
2 مصطفی ملازاده جلودار      گتاب ۱۴۳۶
3 خدیجه نعمتیان جلودار          گتاب ۱۴٠۲
4 قاسم طهماسبی گتاب        گتاب ۱۳۳۱
5 منوچهر حبیب‌پور گتابی        گتاب ۱۱۳۲
نتایج انتخابات شورای اسلامی امیرکلا
قربانعلی ولی زاده فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بابل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی امیرکلا  را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 محمود نقویان            امیرکلا ۳٠۶۱
2 عباس حاجی‌آقابزرگی امیری  امیرکلا ۲۸۷۵
3 کاظم خبازنیا امیری         امیرکلا ۲۱۱۷
4 کاظم جعفریان        امیرکلا ۲٠۶٠
5 زهره احدی‌نژاد       امیرکلا ۱۸۱۷


شهرستان آمل

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر آمل
علیرضا شریعت فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان آمل نتایج نهایی انتخابات شورای آمل را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 مسلم مکاری آمل ۷۴۶۵
2 ابراهیم محمد پور آمل ۵۹۹۱
3 محمد توکلی آمل ۵۷۷۶
4 مجیدی کیا آمل ۵۷۳۹
5 علیرضا ایراندوست آمل ۵۷۲۹
6 محسن صلواتی آمل ۵۲۳۹
7 ثریا کمالی آمل ۴۲۳۶
8 فرزین محمودی آمل ۴۰۲۲
9 احمد محمدی آمل ۳۷۴۹
نتایج انتخابات شورای اسلامی رینه
علیرضا شریعت فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان آمل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی رینه را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 جواد مرادی رینه ۵۳۴
2 حسین آقائی نژاد رینه ۴۷۶
3 حسین قلی زاده رینه ۴۲۳
4 حسن سالاری رینه ۴۰۵
5 ماشاالله صادقی راد رینه ۳۳۳
نتایج انتخابات شورای اسلامی بابکان
علیرضا شریعت فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان آمل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی بابکان را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 امید نیک زاد بابکان ۹۷۱
2 نادر عمرانی بابکان ۸۳۷
3 علی اکبر جعفرنژاد اندواری بابکان ۷۷۲
4 سبحان افشارفر  بابکان ۷۲۳
5 الهام هارونکلایی  بابکان ۶۶۰
نتایج انتخابات شورای اسلامی دابودشت
علیرضا شریعت فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان آمل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی دابودشت را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 غلامحسن رافتی جلودار دابودشت ۳۶۲
2 حسین دهقان دابودشت ۳۴۵
3 محمد دهقان دابودشت ۲۹۷
4 داوود هاشم نیا گتابی دابودشت ۲۳۶
5 یدالله گل پیر دابودشت ۲۰۶
نتایج انتخابات شورای اسلامی امام زاده عبدالله
علیرضا شریعت فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان آمل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی امام زاده عبدالله را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 محمدرضا خاکپور امام زاده عبدالله ۹۷۶
2 محمدرضا داداش پور امام زاده عبدالله ۸۸۶
3 مهدی اسکو امام زاده عبدالله ۸۶۹
4 نصرالله فضلی امام زاده عبدالله ۶۹۳
5 عباسقلی اسکوئی امام زاده عبدالله ۶۶۴
نتایج انتخابات شورای اسلامی گزنک
علیرضا شریعت فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان آمل نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی گزنک را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه  تعداد آرا
1 میثم آخانی گزنک ۲۹۷
2 نصرت اله قربانی گزنک ۲۱۱
3 مهدی حسین زاده شانه چی گزنک ۱۹۷
4 حسین اسحقی گزنک ۱۹۰
5 اسماعیل حسین زاده گزنک ۱۵۱




شهرستان نکا

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر نکا

عبدالجواد توحیدی مقدم فرماندار ورییس هیات اجرایی انتخابات۱۴۰۰شهرستان نکا نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی نکا را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی  حوزه تعداد آرا
1 حسین پویا نکا ۴۷۹۸
2 سیدعلی اکبر ابراهیمی نکا ۴۵۹۱
3  سید اسماعیل میری نکا ۳۶۸۷
4 رقیه جعفری نکا ۳۵۱۱
5 علی درخشانی فر نکا ۳۴۹۵
6 دوست علی کوزه‌گری نکا ۳۴۱۲
7 سیدمسعود اکبری بریجانی نکا ۳۰۹۹
 


شهرستان قائم شهر

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر قائمشهر

یحیی یوسف پور فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات۱۴۰۰شهرستان قائم شهرنتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی قائم شهر را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 سید هادی فضلی قائم شهر ۹۷۱۳
2 صادق برزویی قائم شهر ۸۱۸۸
3 مهدی ابراهیمی قائم شهر ۷۲۲۱
4 ایمان پویامهر قائم شهر ۷۱۳۲
5 احسان اسماعیلی نجار قائم شهر ۷۱۱۷
6 مفید اسماعیلی سراجی قائم شهر ۶۴۲۹
7 سعید برزگر کوچکسرایی قائم شهر ۵۸۷۶
8 رضا خانی کوچکسرایی قائم شهر ۵۵۱۹
9 جعفر احمدی گرجی قائم شهر ۵۲۵۹
نتایج انتخابات شورای اسلامی ارطه
یحیی یوسف پور فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان قائم شهر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی ارطه را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 هادی محمدی جوجاده ارطه ۱۶۱۹
2  رجبعلی مجدی کفشگری ارطه ۱۵۵۷
3 امیر حسین علاییان ارطه ۱۴۹۲
4 مرتضی آراسته ارطه ۱۴۲۷
5  ذبیح الله تقوی قادی ارطه ۱۲۹۳



شهرستان جویبار

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر جویبار

سید علی اسد فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات۱۴۰۰شهرستان جویبار نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی جویبار را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 سید حسین میری جویبار ۳۹۷۷
2 آذر خاتمی جویبار ۳۳۸۲
3 محمد علی بذرافشان جویبار ۳۲۵۹
4 سید مجتبی قائمی جویبار ۲۷۷۳
5 همت بخشیان جویباری جویبار ۲۶۷۷

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر کوهی خیل

سید علی اسد فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات۱۴۰۰شهرستان جویبار نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی کوهی خیل را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 سید فخرالدین حسینی  کوهی خیل ۷۴۴
2 سید محمد جلالی  کوهی خیل ۶۳۸
3 اسماعیل پلنگی کوهی خیل ۵۹۰
4 بهرام سرخی کوهی خیلی کوهی خیل ۵۸۱
5 سید حجت الله احسانی  کوهی خیل ۵۴۰
 
شهرستان نور

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرنور

علی شادمان فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان نور نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر نور را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 فرشاد اسدی نور ۳۴۳۰
2 رسول شیخ نور ۳۲۳۹
3 ابراهیم محسنی نور ۲۹۷۰
4 رستم عبدی  نور ۲۷۸۷
5 معین صادقی نور ۲۷۴۷
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر ایزدشهر
علی شادمان فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان نور نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر ایزدشهر را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 رضا حسین زاده ایزدشهر ۱۵۴۴
2 حسین غلامی ایزدشهر ۱۳۸۰
3 سیدمرتضی حسینی ایزدشهر ۱۱۱۱
4 فرشید زاغ پشت ایزدشهر ۱۰۹۳
5 سیف الله هاشمی ایزدشهر ۱۰۵۹
نتایج انتخابات شورای اسلامی بلده
علی شادمان فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان نور نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر بلده  را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 سیدسعید حسینی  بلده   ۳۹۴
2 عباس عماد بلده   ۳۱۵
3 مجتبی حسین پور  بلده   ۳۰۴
4 حامدکیانی بلده   ۳۰۰
5 مهدی سپهری بلده   ۲۵۴
نتایج انتخابات شورای اسلامی چمستان
علی شادمان فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان نور نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر چمستان را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 غلامرضا توکلی چمستان ۲۱۱۱
2 اسماعیل توکلی چمستان ۱۸۰۰
3 حسن میثاقی چمستان ۱۷۴۰
4 زینب حسین زاده چمستان ۱۷۲۵
5 صادق کیانی چمستان ۱۶۸۸
نتایج انتخابات شورای اسلامی رویان
علی شادمان فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان نور نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شهر رویان  را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 محمدعلی رضایی  رویان   ۱۲۴۹
2 کام بخش سالاریان رویان   ۱۱۶۰
3 حسین دیوسالار  رویان   ۱۱۶۱
4 مجید ترابی گودرزی رویان   ۱۰۷۶
5 مرتضی درویش رویان   ۱۰۲۵


شهرستان بهشهر
نتایج انتخابات شورای اسلامی بهشهر
هادی خنجری فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بهشهر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی بهشهر را اعلام کرد.
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 میثم داودی   بهشهر ۸۸۶۸
2 علی شکوهی   بهشهر ۵۵۹۶
3 صادقعلی اسدی  بهشهر ۴۶۰۲
4 سیف الله سبزی بهشهر ۴۳۵۴ 
5 سیدرضا مبرکریمی  بهشهر ۴۱۲۵
6 سیدمحمد باقری  بهشهر ۴۰۳۴
7 محمدجواد ابراهیمی  بهشهر ۳۹۳۷
نتایج انتخابات شورای اسلامی خلیل شهر
هادی خنجری فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بهشهر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی خلیل شهر را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 ابوالقاسم محمدیان خلیل شهر ۲۴۸۳
2 محمدرضا باقری خلیلی  خلیل شهر ۱۷۹۱ 
3 سیدحسن حسینی رکاوندی  خلیل شهر  ۱۷۰۵
4 رضا عموزاد خلیلی خلیل شهر ۱۵۴۱  
5 عبدالله مسلمی   خلیل شهر ۱۴۷۹
نتایج انتخابات شورای اسلامی رستمکلا
هادی خنجری فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان بهشهر نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی رستمکلا را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 عادل عوازیان رستمکلا ۲۸۵۵ 
2 علی اصغر یدالهی رستمکلا ۲۳۸۵ 
3 جواد نوع پرست رستمی رستمکلا ۲۳۷۳ 
4 سیدحسین سلیلی رستمی رستمکلا ۲۲۷۲ 
5 میثم حسین زاده رستمکلایی رستمکلا ۲۱۲۰


شهرستان گلوگاه
نتایج انتخابات شورای اسلامی گلوگاه
فریدون کلبادی نژاد فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان گلوگاه نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی گلوگاه را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 علی اکبر محمودجانلو گلوگاه ۲۶۰۱
2 فاطمه کیانی گلوگاهی گلوگاه ۲۵۰۹
3 رامین کیانی گلوگاه ۲۴۸۸
4 عزت اله پهلوان گلوگاهی گلوگاه ۲۴۸۷
5 جواد کلبادی نژاد گلوگاه ۲۳۴۶


شهرستان تنکابن
نتایج انتخابات شورای اسلامی تنکابن
سید امیر حسینی جو فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان تنکابن نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی  تنکابن  را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 عبدالناصر حیدری تنکابن (۳۰۷۹
2 مظاهر خسته‌بند تنکابن ۲۴۷۰
3 مهدی اکبرثانی تنکابن ۲۴۳۸
4 مهدی رستمی‌زرج‌آباد تنکابن ۲۲۹۲
5 کامبیز شاهنظری تنکابن ۲۲۵۴
6 منوچهر الماسی تنکابن ۱۸۸۶
7 غلامرضا مشایخی تنکابن ۱۷۶۴
نتایج انتخابات شورای اسلامی خرم آباد
سید امیر حسینی جو فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان تنکابن نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی خرم آباد را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 میرعمادالدین جنابی خرم آباد ۱۱۰۹
2 ایرج عزیزی خرم آباد ۱۰۷۰
3 محمدصادق صفرپور خرم آباد ۹۲۹
4 امیرارسلان امامقلی خرم آباد ۷۵۲
5 حسن آبایی خرم آباد ۶۳۱
نتایج انتخابات شورای اسلامی نشتارود
سید امیر حسینی جو فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان تنکابن نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی نشتارود را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 محسن آقاجان‌نشتایی نشتارود ۶۶۹
2 سعید وکیلی نشتارود ۶۰۹
3 حسین دادجو نشتارود ۵۵۵
4 سیدنورالدین افتخاری نشتارود ۵۱۳
5 قدیر نامورسیگارودی نشتارود ۴۸۵
نتایج انتخابات شورای اسلامی شیرود
سید امیر حسینی جو فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان تنکابن نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی شیرود را اعلام کرد
ردیف نام و نام خانوادگی حوزه تعداد آرا
1 شعیب کاسه‌گرمحمدی شیرود ۱۷۹۷
2 وحید عشوری شیرود ۱۲۱۸
3 سعید امینی شیرود ۱۰۶۸
4 فرزانه یوسف‌فاضلی شیرود ۸۴۴
5 ابراهیم بهرامی‌راد شیرود ۸۱۸

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين