کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نماینده ولی فقیه در مازندران عنوان کرد

حضور در انتخابات به نیت شهدا/ منتخبان را با شهدا طرف کنید

20 خرداد 1400 ساعت 10:34

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: هرکسی یک شهید را درنظر بگیرد و به نام و یاد یک شهید رأی دهد، خوب یا بد را به این شهید بسپارد تا اگر منتخب‌ها بد رفتار کردند، با شهید طرف باشند.


به گزارش بلاغ، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در آئین افتتاح پارک بوستان شهدای گمنام نکا اظهار کرد: باید حضور حداکثری داشته باشیم، هر کسی یک شهید را درنظر بگیرد و رای دادن خود را به نام و یاد یک شهید انجام بدهد، خوب یا بد را به این شهید بسپارد، اگر منتخب‌ها بد رفتار کردند با شهید طرف باشند.

وی بیان کرد: انتظار داریم آنچه که به نام شهدا است خوب استفاده شود، چرا که اینجا با نام شهدایی که پایه‌های انقلاب اسلامی و دینی را شکل دادند مزین شده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: ما در تاریخ، هم تجربه نه گفتن به رهبر را داریم که آنجا چوبش را خورده ایم و هم تجربه آری گفتن را، که فواید و برکاتش را دیده ایم.

این مسئول ادامه داد: الان هم مقام معظم رهبری و شهدا، ما را برای انتخابات فرا خوانده اند، انتخابات برای ما بسیار مهم است، پیام انتخابات و زبان جهانی و سیاسی و بین المللی انتخابات یک زبان بسیار رسا و معنادار است، تمام دشمنان بسیج شدند تا مردم را تشویق به عدم شرکت در انتخابات کنند‌.

محمدی لائینی تصریح کرد: باید مناظره‌ها را ببینیم، خوب فکر کنیم، هم به شخص هم به خط و تفکر نگاه کنیم، به تفکر انقلابی، ارزشی و سازش‌ناپذیری با دشمن توجه ‌کنیم، حرفهای کاندیداها را با عملکردشان بسنجیم، البته مردم ما بابصیرتند.

وی گفت: انتخابات باید پرشور و همگانی باشد تا قلب امام زمان (عج) و ارواح شهدا را خوشحال و دشمنان ما را به ناخشنودی برساند و ناامیدشان کند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 452362

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/452362/حضور-انتخابات-نیت-شهدا-منتخبان-طرف-کنید

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com