تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۷
کد مطلب : ۴۵۲۳۵۵
فرمانده سپاه کربلا با تاکید براینکه حضور حداکثری در انتخابات باعث عزت و آبروی کشور می‌شود، گفت: حضور قدرتمندانه مردم در انتخابات دشمن را مایوس می‌کند و مظهر نحقق آرمان‌های انقلاب است.
۰
plusresetminus
حضور حداکثری در انتخابات پشتوانه محکمی برای انقلاب و امنیت ملی است
به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی در جمع پایوران ناحیه مقاومت بسیج قائم شهر اظهار کرد: هیچ گره یا مشکلی نباید مانع انجام رسالت و وظایف سپاه و بسیج در امر انتخابات شود و ماموریت ها‌ی محوله تا به آخر انجام می‌گیرد.

مسلمی با اشاره به اینکه  آموزش‌های لازم به بسیج برای آمادگی بیشتر در موضوع امنیت در روز انتخابات داده شده است، خاطرنشان کرد: تمامی ماموریت‌های بسیج در چارچوب قانون انجام خواهد گرفت.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه سخنان خود تصریح کرد: حفظ و حراست از مقر‌ها وپایگاه‌های بسیج در دوران قبل و پس از انتخابات از اولویت‌ها و ماموریت‌ها مهم بسیج و سپاه است.

مسلمی با تاکید براینکه بسیج در ماموریت‌ها خود با ابتکار عمل نتیجه مطلوب داشته است، خاطرنشان کرد: حضور حداکثری در انتخابات پشتوانه محکمی برای انقلاب و امنیت ملی است.

فرمانده سپاه کربلا با تاکید براینکه حضور حداکثری در انتخابات باعث عزت و آبروی کشور می‌شود، اضافه کرد: حضور قدرتمندانه مردم در انتخابات دشمن را مایوس می‌کند و مظهر نحقق آرمان‌های انقلاب است، لذا همه باید تلاش کنند تا این حضور حداکثری شکل بگیرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سوم خرداد دیگری در راه است
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
پیشگامی رسانه های محلی در انتخابات
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲
شهردار ساری بخواند
يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱