معاون استاندار مازندران خبر داد

آغاز تبلیغات نامزدهای شورای شهر از فردا

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
کد مطلب : ۴۵۲۳۳۹
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از آغاز تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شوراهای شهر از بامداد فردا خبر داد.
۰
plusresetminus
آغاز تبلیغات نامزدهای شورای شهر از فردا
به گزارش بلاغ، حسین حسن نژاد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده امروز اعلام شد، گفت: تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شورای شهر از فردا بیستم خرداد آغاز می شود و تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز رای گیری ادامه دارد.

وی افزود: نامزدهای شورا شهر در هر شهر و نامزدهای شورای روستا هم در هر روستا می توانند برای هماهنگی و برنامه ریزی تبلیغات شان یک ستاد داشته باشند، اما در شهرهایی که به چند منطقه شهرداری تقسیم می شود، داوطلبین می توانند در هر منطقه یک ستاد دایر کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران پیرامون شکل تبلیغات نامزدهای شوراهای شهرها هم گفت: سایز پوسترهای تبلیغاتی باید ۷۰ در ۱۰۰ سانتی متر باشد و هرگونه استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات و نیز راه انداختن کارناوال های تبلیغاتی هم ممنوع است.

حسن نژاد در پایان با تاکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در ایام تبلیغات که به زودی از طریق فرمانداری ها در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت، افزود: نامزدها از ظرفیت بالقوه فضای مجازی برای تبلیغات بیشتر بهره ببرند تا هم حرف های شان راحت تر به گوش مخاطبین شان برسد و هم شرایط سالم تری را در این روزهای حساس کرونایی ایجاد کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

سوم خرداد دیگری در راه است
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
پیشگامی رسانه های محلی در انتخابات
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲
شهردار ساری بخواند
يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱