تاریخ انتشاريکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶
کد مطلب : ۴۵۲۲۶۹
شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۴۱ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۳۲۱ نفر رسید.
۰
plusresetminus
ادامه روند کاهشی موارد ابتلا و بستری بیماران کرونایی در مازندران
به گزارش بلاغ، کاهش موارد ابتلا و بستری کرونا طی روزهای اخیر در استان مازندران ادامه دارد به‌طوری‌که این روند همچنان ادامه دارد.

ازسویی بحث واکسیناسیون کرونایی و ازسویی توجه به پروتکل‌های بهداشتی موجب شده شاهد ادامه روند کاهشی موارد ابتلا و بستری کرونایی در استان باشیم که امیدواریم این روند پایدار بماند.

سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۰بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۴۵ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون  ۲۳۰ نفر مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۴۱ نفر نیز  با علائم حاد تنفسی در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر  ۹۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سه بیمار جدید بستری و ۱۰ بیمار هم ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد ۴۱ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۳۲۱ نفر رسید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين