تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۳
کد مطلب : ۴۵۱۵۵۷
محافل متعدد سیاسی و رسانه‌ای رژیم صهیونستی با اشاره به حملات موشکی ویرانگر مقاومت فلسطین علیه این رژیم، اعلام کردند که اسرائیل در آستانه فروپاشی است و خوش‌شانس کسی است که به غرب فرار کند.
۰
plusresetminus
رژیم صهیونستی در آستانه فروپاشی است

به گزارش بلاغ، نکته مهم در نبرد جنبش‌های فلسطینی و موسوم به «شمشیر قدس»، این است که مقامات بیشتری از صهیونیست‌ها روز به روز به شکست خود اعتراف می‌کنند. رسانه‌های رژیم صهیونیستی و برخی شخصیت‌های مهم و تحلیلگران نظامی این رژیم، به تحلیل حوادث کنونی فلسطین و درگیری با مقاومت فلسطین پرداختند.

روزنامه صهیونیستی‌هاآرتص در مطلبی، با اشاره به اینکه حوادث کنونی به نفع جنبش حماس پیش می‌رود، نوشت: «تشدید تنش‌ها به پایان برسد یا نه، حماس به آنچه می‌خواست رسید؛ به ویژه اینکه تصاویر حملات آن به تل‌آویو و انتقام‌گیری از حوادث قدس موجود است، پلاکاردهای بزرگ در تمجید از حماس و رهبران آن و دفاع حماس از قدس و ناموس فلسطینیان در مسجدالأقصی وجود دارد و این در طولانی مدت، پیروزی ضمنی برای حماس خواهد بود، جنبشی که به اسرائیل حمله می‌کند و عامل بازدارنده‌ای برای آن است.»

در همین ارتباط، «افرایم‌هالیوی» رئیس‌سابق موساد گفت: «ما در آستانه فاجعه قرار داریم. این، تاریکی پیش از پرتگاه است». «رانی دانیل» تحلیلگر نظامی و افراطی صهیونیست، نیز که از افراد نزدیک به فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی گفت: «من مطمئن نیستم که فرزندانم در اینجا، آینده‌ای داشته باشند و گمان نمی‌کنم که آنها در اینجا بمانند».

«بنی موریس» مورخ اسرائیلی نیز نوشت: «طی چند سال آینده اعراب و مسلمانان پیروز خواهند شد و یهودیان در این سرزمین به اقلیت تبدیل، طرد یا کشته می‌شوند و خوش‌شانس کسی است که به آمریکا و اروپا فرار کند».‌ همچنین، روزنامه‌هاآرتص طی تحلیلی نوشت که «بن گوریون» اسرائیل را تاسیس و نتانیاهو آن را نابود کرد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين