معاون هواشناسی مازندران خبر داد

هفته‌ای صاف و نیمه ابری در انتظار مازندرانی‌ها

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
کد مطلب : ۴۵۱۴۸۸
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان طی هفته جاری عمدتا صاف تا نیمه ابری است و امکان بارش‌های پراکنده در اواخر روز وجود دارد.
۰
plusresetminus
هفته‌ای صاف و نیمه ابری در انتظار مازندرانی‌ها
احمد اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ درباره پیش‌بینی وضعیت هوای مازندران در روزهای آینده، اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پيش‌يابی هواشناسی، وضعيت جوی استان مازندران از روز شنبه 25 اردیبهشت‌ماه تا روز جمعه 31 اردیبهشت‌ماه عمدتا صاف تا نیمه ابری است.

وی افزود: بر این اساس، آسمان استان برای امروز و فردا، صاف تا نیمه ابری در مناطق ساحلی و جلگه‌ای با احتمال مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود و در بعدازظهر با افزایش ابر در ارتفاعات با رگبار و رعد و برق پراکنده همراه است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران آسمان روز دوشنبه را صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما و در ارتفاعات با وزش باد گرم اعلام کرد و گفت: آسمان مازندران در روز سه‌شنبه نیز صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش محسوس دما و وزش باد گرم و از عصر با افزایش ابر، وزش باد (گاهی نسبتا شدید) و رگبار و رعدوبرق پراکنده همراه است.

اسدی ادامه داد: در روز چهارشنبه آسمان مازندران، نیمه ابری تا ابری همراه با کاهش دما، بارش پراکنده و وزش باد و از اواخر روز  با کاهش ناپایداری و ابر پیش بینی می‌شود.

به گفته وی، آسمان روزهای پایان هفته اردیبهشت‌ماه، صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين