تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
کد مطلب : ۴۵۱۲۲۹
بلاغ نیوز : بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ‌نیوز به نقل از ایرنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که مدرسه ای در غرب کابل هدف حمله وحشیانه تروریستی و فرقه گرا گرفته و تعداد زیاد دانش آموزان دبیرستان دخترانه سیدالشهدا شهید و یا زخمی شده اند.
اطلاعیه سفارت جمهوری ایران در کابل با محکوم کردن حمله به دبیرستان دخترانه در کابل این اقدام را غیر اسلامی و غیر انسانی خواند و افزود که  اطمینان داریم که اهداف شوم عوامل اینگونه جنایت ها محقق نشده و خشونت های فرقه ای در افغانستان شکل نخواهد گرفت.
در اطلاعیه سفارت کشورمان در افغانستان آمده است: بدیهی است که مراجع قانونی و ذیربط در این رابطه اقدام های مقتضی را بعمل آورده و جنایتکاران را به نحوی مجازات خواهند کرد.
سفارت ایران در کابل
 
براساس آخرین اعلام  وزارت کشور افغانستان در این رویداد تروریستی که ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر امروز به وقت محلی رخ داد تاکنون ۲۵ نفر کشته و ۵۲ تن دیگر زخمی شده اند اما منابع خبری در افغانستان تعداد قربانیان را بیشتر از رقم اعلام شده عنوان می کنند.


*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين