تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶
کد مطلب : ۴۵۱۰۸۷
بلاغ نیوز : بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
۰
plusresetminus
 به گزارش بلاغ‌نیوز به نقل از فارس، شب گذشته پس از انتشار خبر درگذشت قاسم آهنین جان شاعر خوزستانی ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد قاسم آهنین جان را که به سرطان مبتلا بود به دلیل فقر از بیمارستان بیرون کردند.
شاعر خوزستانی
پیرو این موضوع دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اطلاعیه‌ای صادر نمود که در آن آمده است: این استاد عزیز از مدتها قبل مبتلا به یکی از انواع سرطان بوده و کلیپ مذکور مربوط به حدود یک ماه قبل است که ایشان پس بهبودی نسبی درخواست ترخیص از بیمارستان میکنند و کادر بیمارستان نیز پس از انجام تمام مراقبت‌های لازم، ایشان را به آدرس اعلامی منتقل میکنند، اما چون استاد در اواخر عمر خود علاوه بر سرطان به آلزایمر نیز مبتلا بوده‌اند، آدرس منزل سابقشان را به کارکنان اورژانس اعلام میکند و پرسنل اورژانس نیز بعد از اطلاع از این موضوع، سریعا ایشان را به بیمارستان باز میگردانند.
در ادامه این اطلاعیه‌ای افزوده‌اند: این شخصیت برجسته کشوری از حدود ۴۰ روز قبل به دستور دکتر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور و همچنین استاندار محترم خوزستان تا شب گذشته که متاسفانه به دلیل ابتلا به سرطان درگذشتند، تحت مراقبت ویژه قرار داشته و روند درمانی ایشان بصورت مرتب به مقامات کشوری و استانی گزارش داده شده. همچنین هزینه‌های درمانی ایشان در مدت حضور در بیمارستان بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال بوده که تماما رایگان شده و موضوع بیرون انداختن ایشان از بیمارستان به دلیل فقر، به هیچ عنوان صحت ندارد.
در پایان نیز عنوان شده: از اصحاب محترم رسانه و فعالین فضای مجازی انتظار میرود در این گونه موارد پیش از انتشار هرگونه خبر، صحت و سقم آن را از مسوولین مربوطه جویا شوند و با پیش داوری های عجولانه، موجبات سوء استفاده رسانه های معاند نظام نشوند.


*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين