تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
کد مطلب : ۴۵۰۹۷۰
بلاغ نیوز : بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
۰
plusresetminus
 به گزارش بلاغ‌نیوز به نقل از ایسنا، کمیته دفاعی پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) که به تازگی و با اعضای جدید پس از انتخابات پارلمانی تشکیل شده است، امروز (دوشنبه) در اولین جلسه استماع خود در جریان گزارش های مقامات مهم امنیتی و نظامی صهیونیستی در ارتباط با ایران و سایر موضوعات قرار گرفت.
اورنا باربیوای رئیس جدید این کمیته که تا تشکیل دولت جدید موقتی خواهد بود، هیچ فرصتی را برای نشان دادن نقش نظارتی آن در عرصه امنیت ملی از دست نداد و به محض آغاز به کار این کمیسیون، اولین جلسه خود را پشت درهای بسته برگزار کرد.
هفته گذشته یک هیئت متشکل از مقام های امنیتی رژیم صهیونیستی ازجمله یوسی کوهن رئیس سازمان جاسوسی موساد و مئیر بن شابات مشاور امنیت داخلی به واشنگتن سفر کردند.
 
روز جمعه جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در جلسه ای از پیش برنامه ریزی نشده با کوهن دیدار و درباره توافق هسته ای با ایران گفت وگو کرد.
گفته می شود اصلی‌ترین دلیل سفر این هیئت صهیونیستی تاکید دوباره بر مخالفت این رژیم با تصمیم دولت آمریکا برای بازگشت به توافق هسته ای بوده است.
 
بنابر گزارش پایگاه خبری آکسیوس، یوسی کوهن بدون ارائه دلیلی به بایدن گفته است که بازگشت آمریکا به توافق هسته ای یک اشتباه خواهد بود. بایدن نیز در جواب تاکید کرده است که واشنگتن تا موافقت برای بازگشت کامل به توافق ٢٠١٥ راهی طولانی پیش رو دارد.
روز جمعه علاوه بر جو بایدن، آنتونی بلینکن وزیر امورخارجه آمریکا با یوسی کوهن دیدار و درباره توافق هسته ای با ایران رایزنی کردند.


*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
آقای ظریف! لطفاً منصفانه قضاوت کنید
دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
اسرائیل، رأس دلواپسان یمن
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۵
عشق شاگرد کوچک علی(ع) است
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
میدان یا ستاد، عشق یا عشوه‌گری؟!
شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰