تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸
کد مطلب : ۴۵۰۹۶۷
بلاغ نیوز : بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ‌نیوز به نقل از همشهری آنلاین : هدف این همایش یک‌روزه،  ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان به صورت جامع و کامل به سرمایه‌گذاران خارجی است.
 وی افزود: بر ضرورت قابل اجرا بودن فرصت های سرمایه گذاری تاکید کرد و گفت: در این همایش علاوه بر ارائه فرصت‌های مطالعه و تدوین شده از سوی استان،  باید عناوین کلی فرصت های سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بانه را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار داد تا آنها نیز بررسی و پیشنهادات خود را مطرح کنند.
جعفری ادامه داد: در برنامه‌ریزی این همایش باید میز هماهنگی و همفکری تدوین شود تا امکان تبادل نظر و کسب اطلاعات دقیق درباره فرصت‌های سرمایه گذاری در اختیار سرمایه گذاران اقلیم قرار گیرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار افزود: اولویت این همایش جذب سرمایه‌گذاران اقلیم کردستان برای سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بانه و بعد در سایر مناطق استان است.
جعفری اضافه کرد: تعداد ۹ طرح صنایع تبدیلی کشاورزی، ۱۲ طرح صنعتی و پتروشیمی و ۱۵ طرح مورد تایید سازمان خدمات سرمایه‌گذاری استان، آماده ارائه در این همایش برای جذب سرمایه‌گذار است.


*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين