تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱
کد مطلب : ۴۵۰۹۴۸
بلاغ نیوز : بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ‌نیوز به نقل از نشریه «کیک آف» آفریقای جنوبی به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد کارلوس کی‌روش که یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی آفریقا بود، دیگر به این کشور نمی‌رود چون فدراسیون این کشور مخالف درخواست‌های او برای انتخاب کادر فنی بود.

کارلوس کی‌روش
این منبع خبری گفت: «ما درباره دستیاران، مربی دروازه‌بان، مربی بدنساز، آنالیزور و یک کادر فنی کامل صحبت می‌کنیم و اینکه کی‌روش باید تحت کنترل کامل باشد. به یاد بیاورید که در اولین دوره حضور -کی‌روش- در آفریقای جنوبی، جومو مدیر فنی بود و گفت "من رئیس هستم". سپس کی‌روش به جام جهانی کره و ژاپن صعود کرد و به همین دلیل از آفریقای جنوبی جدا شد. حالا او نمی‌خواهد همان شرایط را داشته باشد. او رئیس نمی‌خواهد. او کمیته فنی نمی‌خواهد. او هیچ چیزی بالاتر از خودش نمی‌خواهد. چه میزان پول باید برای آوردن یک کادر فنی کامل هزینه شود؟»
کیک‌آف سپس با «دومینیک چیامهاوی» مسئول ارتباطات فدراسیون آفریقای جنوبی صحبت کرد. دومینیک این موضوع را رد و تاکید کرد توافق با یکی از گزینه‌های مدنظر این فدراسیون در حال نهایی شدن است. وی گفت: «مربی در بین پنج گزینه مدنظر کمیته فنی است. در روزهای آینده سرمربی جدید را معرفی می‌کنیم.»


*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
تحریم با تحریف نمی شکند
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
چرا دوگانه‌سازی برجامی؟!
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۶
شورای رقابت یا مافیای خودرو
چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۴