کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مادر شهیدان والامقام کارگران آسمانی شد/تشییع پیکر امروز در فریدونکنار

13 ارديبهشت 1400 ساعت 0:45

اسوه صبر و استقامت و الگوی ایثار و مقاومت حاجیه خانم زهرا تورانداز مادر بزرگوار شهیدان والامقام رمضانعلی و محمد تقی کارگران پس از سالها انتظار به فرزندان شهیدش پیوست.


به گزارش بلاغ، اسوه صبر و استقامت و الگوی ایثار و مقاومت حاجیه خانم زهرا تورانداز مادر بزرگوار شهیدان والامقام رمضانعلی و محمد تقی کارگران پس از سالها انتظار به فرزندان شهیدش پیوست.

پیکر پاک مادر صبور شهیدان گرانقدر رمضانعلی و محمد تقی کارگران امروز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه در شهرستان فریدونکنار تشییع و در گلزار شهدای معصوم زاده در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده خواهد شد.

حجت الاسلام جواد یوسف پور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر رمضانعلی و محمد تقی کارگران پیام تسلیتی را صادر کرد.

شهادت هنر مردان خداست و افتخاری بزرگ، اما والاتر از آن، هنر پدران و مادران بزرگوار و عزیزی است که با تقدیم فرزندان برومند و رشید و مومن خویش، برای اسلام و ایران افتخاری ماندگار آفریدند.

مادران شهدا که عزیزترین هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فداکردند، اسوه های واقعی گذشت و ایثارهستند که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (ع) و با تأسی به سیره حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س)، فرزندان شجاع و با ایمان تربیت نموده و در دفاع از ارزش‌های اسلامی و دینی، تقدیم ایران اسلامی کردند.

رجاء واثق دارم، نام نیک آن مادر مومن و فداکار که در دامان پرمهر و محبت خود با تمسک به آموزه‌های قرآنی و فاطمی، فرزندانی مجاهد، ایثارگر و عاشورایی تربیت کرد، برای همیشه در تاریخ این سرزمین زنده و جاوید خواهد بود.

درگذشت ام الشهدا حاجیه خانم زهرا تورانداز مادر صبور و فداکار شهیدان والامقام رمضانعلی و محمد تقی کارگران را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر ( عج )، مقام معظم رهبری مد ظله العالی، جامعه معزز ایثارگری خاصه بیت شریف و مکرم شهیدان گرانقدر کارگران تسلیت عرض نموده، برای آن بانوی مومنه و فاضله رحمت واسعه الهی و هم نشینی با حضرت صدیقه طاهره ( س ) و فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و بردباری مسألت دارم.

به گزارش بلاغ، بسیجی شهید رمضانعلی کارگران متولد 1344 که در سال 1359 در سوسنگرد و شهید محمد تقی کارگران ( مفقود الاثر ) متولد سال 1348 که در سال 1361 در شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

 انتهای پیام/


کد مطلب: 450931

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/450931/مادر-شهیدان-والامقام-کارگران-آسمانی-تشییع-پیکر-امروز-فریدونکنار

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com