معاون بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعد(عج) کشور:

شب‌های لیالی قدر را به سادگی از دست ندهیم

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۸
کد مطلب : ۴۵۰۸۸۷
معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعد(عج) کشور با بیان اینکه به سادگی شب های لیالی قدر را از دست ندهیم و قدر بدانیم، اظهار کرد: ماه رمضان ماه مهمانی خداست و در این ماه با خدا و ائمه عهد ببندیم تا مورد لطف رحمت الهی قرار بگیریم.
۰
plusresetminus
شب‌های لیالی قدر را به سادگی از دست ندهیم
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام محمدرضا نصوری در مراسم شب احیای 19 ماه مبارک رمضان و لیالی قدر که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری برگزار شد،‌ اظهار کرد: شب نوزدهم ماه مبارک رمضان، نخستین شب از شب‌های بافضیلت قدر است و علاوه بر نزول قرآن کریم سرنوشت فردی جمعی و اجتماعی انسان‌ها رقم می‌خورد.

معاون بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعد(عج) کشور با اشاره به اینکه شب‌های قدر قله ماه مبارک رمضان است، تصریح کرد: فرصت‌های ماه رمضان را مهم بدانیم و از آن درست استفاده کنیم.

وی با اعلام اینکه عزت محوری این است در تمام مسائل یاد خدا باشیم، افزود: دستورات انبیاء برای مهندسی رفتار انسان‌هاست و باید مراقب رفتارمان باشیم و در مسیر درست حرکت کنیم.

نصوری با اشاره به اینکه در همه حال یاد خدا باشیم و خدا را هیچ وقت فراموش نکنیم، ادامه داد: دل امام زمان(عج) را با کارهای نیک خودمان شاد کنیم.

وی با اشاره به اینکه نزول جامع‌ترین و کامل‌ترین و ماندگارترین کتاب الهی بر عظمت و منزلت شب قدر نیز افزوده است، گفت: یکی دیگر از ویژگی‌های شب قدر بخشش گناه و معصیت عاصیان و گناهکاران است و عبادات در این شب بالغ بر ۸۰ سال ارزش دارد و قابل قیاس با سایر شب‌ها نیست.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعد(عج) کشور با بیان اینکه به سادگی این شب ها را از دست ندهیم و قدر بدانیم، اظهار کرد: ماه رمضان ماه مهمانی خداست و در این ماه با خدا و ائمه عهد ببندیم تا مورد لطف رحمت الهی قرار بگیریم.

نصوری بیان کرد: در روزهای ماه مبارک رمضان هستیم خوشا به سعادت کسانی که نهایت بهره را از این ماه برده‌اند و کسانی که موفق به بهره برداری از این ماه نشدند شب قدر فرصت ویژه‌ای است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
میدان یا ستاد، عشق یا عشوه‌گری؟!
شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
تحریم با تحریف نمی شکند
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
چرا دوگانه‌سازی برجامی؟!
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۶