تاریخ انتشارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
کد مطلب : ۴۵۰۸۵۵
بلاغ نیوز : بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ‌نیوز به نقل از واحد مرکزی خبر، کاظمی‌قمی گفت: یکی از کارهای بزرگی که حاج‌قاسم کرد این رفع تهدید را تبدیل به یک فرصت کرد و این به دیپلماسی ما قدرت داد و اگر این نبود دشمن با شما وارد مذاکره نمی‌شد، من در عراق بودم و دیدم آمریکایی‌ها تمامی تلاش‌شان را کردند که ما حتی حضور فیزیکی نداشته باشیم، حالا کل سفارتخانه ما به عدد چند نفر بود.

سردار سلیمانی و پسر شهید مغنیه در حرم امام رضا (ع) +عکس
وی افزود: ایشان فرمانده میدان و مسئول پرونده بود و مجری سیاست‌های مصوب نظام بود. در دیپلماسی حاج‌قاسم نگاه نکردن به نامه وزیر خارجه آمریکا پرپیام بود، وزیر خارجه آمریکا برای حاج‌قاسم نامه فرستاد، نه این که ایشان پاسخ نداد، نامه را برگرداند.
کاظمی‌قمی در پاسخ به سوال مجری که پرسید این قضیه مربوط به چه سالی بود، گفت: در همین سال‌های ۹۳ به بعد که داعش را آمریکا به عراق فرستاد.
 
کاظمی‌قمی درباره محتوای نامه گفت: من محتویاتش هرچه بود نمی‌دانم، حاج‌قاسم حتی در حوزه دیپلماسی شکل و شمایلش را عوض کرد؛ یعنی دیپلماسی فقط محدود به پشت میز مدون، دایره، بیضی و مستطیل نیست، آن جایی که حاج‌قاسم روی ارتفاعات حمرین دوربین می‌کشد، او اقتدار نظام را با زبان دیپلماسی نشان می‌دهد.


*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
میدان یا ستاد، عشق یا عشوه‌گری؟!
شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
تحریم با تحریف نمی شکند
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
چرا دوگانه‌سازی برجامی؟!
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۶