تاریخ انتشارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
کد مطلب : ۴۵۰۸۴۵
بلاغ نیوز : بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ‌نیوز به نقل از ایسنا، گودرز کریمی‌فر مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در این باره اظهار کرد: در سال جاری بیمه تکمیلی با حق بیمه ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان منعقد شد که با وجود مبلغ پایین حق بیمه، تعهدات خوبی دارد. 
وی افزود: هزینه شماری از خدماتی کلینکی و پاراکلینیکی، جراحی‌های تخصصی، ناباروری، بیماری کرونا و بیماری‌های خاص در قالب خدمات بدون سقف پرداخت می‌شود.

بیمارستان - کرونا
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آرزوی ما این است که هیچ یک از همکاران ما به کرونا مبتلا نشود گفت: اما اگر همکاری مبتلا شد در همه استان‌ها بدون استثنا هزینه‌های درمانش برابر تعرفه مصوبه هیئت وزیران در سه بیمارستان دولتی، خصوصی و عمومی غیردولتی پرداخت می‌شود.
 
کریمی‌فر ادامه داد: اگر همکاران ما به ۵۵۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد مراجعه کند یک ریال هزینه نمی‌پردازند و تنها با کد ملی پذیرش می‌شود، اما اگر به مراکز درمانی غیرطرف قرارداد مراجعه کرد و اسناد درمانش را تحویل دهند، خسارت درمان ظرف کمتر از یک هفته به حسابشان واریز می‌شود.
به گفته وی، تا تاریخ ۵ اردیبهشت تمام اسناد پزشکی رسیده پرداخت و به‌روز شده است.
 
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پایان تاکید کرد: اگر حتی یک نفر اسنادش را ارائه و هزینه‌اش را دریافت نکرده ما پاسخگو هستیم.


*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آزموده را آزمودن خطاست
يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۸
منطق کله پاچه‌ای در انتخابات
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
عیدی رمضان به جهانیان
جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
حاشیه‌ای‌که انتخابات را به سخره گرفت
پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۹