تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
کد مطلب : ۴۵۰۷۴۵
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گلوگاه از اهدا 22فقره کمک هزینه ازدواج به ارزش 107 میلیون تومان به نوعروسان و فرزندان ذکور در شرف ازدواج تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) در سال خبرداد.
۰
plusresetminus
اهدای 22فقره کمک هزینه ازدواج به مددجویان گلوگاهی
محمدرضا یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ بیان کرد: از اهدا 22فقره کمک هزینه ازدواج به ارزش 107 میلیون تومان به نوعروسان و فرزندان ذکور در شرف ازدواج تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) در سال  99خبرداد.

وی با اشاره به دغدغه‌های مبنی بر افزایش سن ازدواج و سختی‌های آن برای تشکیل زندگی مشترک افزود: تورم و مشکلات اقتصادی و عوامل فرهنگی بر امر ازدواج جوانان و شروع زندگی مشترک آنان تأثیرات نامناسبی داشته تا آنجا که شاهد کاهش رغبت به تشکیل زندگی و ازدواج در بین جوانان، بویژه افراد نیازمند هستیم و در این راستا کمیته امداد در کنار تمام فعالیت‌هایی که برای رفع فقر و توانمندسازی خانواده‌های نیازمند دارد در این امر مهم و حیاتی نقش آفرینی می‌کند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گلوگاه یادآورشد: نوسانات اقتصادی و افزایش مشکلات مالی و معیشتی جامعه یکی از مسائلی است که شروع زندگی جوانان را با مشکل جدی روبرو کرده است و برگزاری این گونه برنامه‌ها در شرایط آسیب‌های ناشی از کرونا برای کمک به جوانان و نیازمندان این شهرستان لازم و ضروری است.

یعقوبی  خاطرنشان کرد: این جهیزیه‌ها با هدف تبلیغ و ترویج ازداوج آسان، کمک به زوج‌هایی که توان مالی در تأمین وسایل اولیه زندگی را ندارند و کاهش هزینه‌های ازدواج جوانان به زوج‌های نیازمنداهدا شد.

کمیته امداد شهرستان گلوگاه 1507 خانوار تحت حمایت دارد که از خدمات این نهاد بهره مند میگردند

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

از «شور» شريعتي تا «شعور» مطهري
چهارشنبه ۲ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۲
"طلبه شاکر"
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
ملتی استثنایی واجد خدمت استثنایی
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
تفاوت جدی این دوره انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰