تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۴
کد مطلب : ۴۴۹۵۳۲
فرماندار قائم شهر گفت: به دلیل قرار گرفتن شهرستان قائم شهر در وضعیت قرمز کلیه واحدهای صنفی به جز رسته اول بمدت دو هفته تعطیل شد.
۰
plusresetminus
تعطیلی واحدهای صنفی به غیر از رسته یک در قائم‌شهر
به گزارش بلاغ، یحیی یوسف پور در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان قائم شهر، اظهار کرد: تغيير وضعيت شهرستان از نارنجی به قرمز سبب اعمال مجدد محدوديت ها شده و کسبه غیر ضرور (رسته ۲ و ۳ و ۴) باید مغازه های خود را برای مدت دو هفته بصورت کامل تعطیل کنند.

وی با اشاره به پیک چهارم موج کرونا و درگیر بودن شهرستان به کرونای انگلیسی، خاطرنشان کرد: مجبوریم برای پیشگیری و مهار ویروس جهش یافته کرونای انگلیسی که قدرت انتشار و ابتلاء آن سریعتر و خطر مرگ بیشتری برای شهروندان دارد تدابیر سخت گیرانه ای را در نظر بگیریم.

فرماندار قائم شهر ادامه داد: مردم و کسبه همانند گذشته ما را در كنترل اين بيمارى يارى نموده و با مسئولین مرتبط و زحمتکشان کادر درمان همكارى نمايند تا با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا بتوانیم با توكل به خدا از اين وضعيت نیز عبور نمائيم.

این مسئول بیان کرد: واحدهای صنفی رسته یک نیز تنها می توانند تا ساعت ۱۸ در شهرستان قائم شهر فعالیت کنند و بعد از آن بازار ها باید تعطیل باشد تا بتوانیم با  کمک همدیگر این بیماری را کنترل کنیم.

یوسف پور تصریح کرد: ورودی شهر نیز از امروز بصورت کاملا جدی توسط نیروی انتظامی کنترل می شود و خودروهای غیربومی در داخل شهر راه داده نمی شوند مگر با داشتن مجوزات لازم از فرمانداریهای شهر مبدا، امیدواریم مردم نیز به کمک ما بیایند تا بتوانیم جلوی شیوع بیشتر ین ویروس را در پیک چهارم بگیریم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
مناجاتی با خداوند
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲
چهار سئوال از آقای رئیس جمهور
سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵
آقا سید حسن نگرانیم
دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
چرا رئیس جمهور باید محاکمه شود؟
شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰