رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر مازندران اعلام کرد

ثبت‌نام انتخابات شوراهای شهر از فردا/دو مرجع جدید برای بررسی صلاحیت‎ها اضافه شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
کد مطلب : ۴۴۸۹۶۲
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای مازندران گفت: ثبت نام شرکت در ششمین دوره انتخابات شورای شهر ها از روز بیستم اسفند آغاز می‌شود.
۰
plusresetminus
ثبت‌نام انتخابات شوراهای شهر از فردا/دو مرجع جدید برای بررسی صلاحیت‎ها اضافه شد
به گزارش بلاغ، مهدی سعادتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ثبت نام ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر از روز چهارشنبه بیستم اسفند آغاز می‌شود و تا روز بیست و ششم اسفند ادامه دارد.

وی افزود: کاندیداها برای ثبت نام شورای شهر باید به فرمانداری های محل سکونت خود مراجعه کنند .

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای مازندران تصریح کرد: ثبت نام کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شوراهای روستاها نیز از ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد و کاندیداهای انتخابات  شوراهای روستا و بخش ها باید به بخشداری محل سکونت خود مراجعه کنند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انتخابات ریاست جمهوری، میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، میان دوره ای خبرگان رهبری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

این مسئول افزود: برای بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستا علاوه بر مراجع چهارگانه قبلی، دو مرجع جدید بررسی صلاحیت هم اضافه شد.

سعادتی گفت: در تمام مراحل انتخابات ، صلاحیت کاندیداها مورد بررسی قرار می گیرد تا افراد سالم و معتقد به نظام، متخصص و متعهد بتوانند وارد شوراها شوند و مردم هم از کار آنها رضایت داشته باشند.

وی افزود: در این راه با افرادی که مشکل فساد مالی و فساد اخلاقی داشته باشند برخورد خواهد شد و به هیچ عنوان نخواهند توانست وارد شوراها شوند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای مازندران خاطر نشان کرد: انتخابات الکترونیکی برای کلان‌شهرها برگزار خواهد شد و در بقیه شهرها و روستاها انتخابات به روال عادی برگزار خواهد شد.

سعادتی گفت: مسئولان و کارکنان دولتی هم می توانند کاندیدای انتخابات شوراها شوند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين