معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا:

فرصت‌طلبان در تلاش برای ضربه زدن به انقلاب هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸
کد مطلب : ۴۴۸۹۴۸
معاون سیاسی سپاه کربلا سه گروه را از ضربه زنندگان به انقلاب‌ها معرفی کرد و گفت:مخالفان انقلاب، فرصت طلب‌ها و برخی انقلابی نما‌ها از کسانی هستند که به انقلاب‌ ضربه می‌زنند.
۰
plusresetminus
فرصت‌طلبان در تلاش برای ضربه زدن به انقلاب هستند
 به گزارش بلاغ، محمد اکبرزاده در جمع بسیجیان و فرماندهان پایگاه مقاومت سوادکوه شمالی اظهار کرد: انقلاب‌های دنیا یا ریشه ندارند و یا در انقلاب‌های دیگر ریشه دارند، ولی انقلاب ما ریشه در اسلام داشته و در امتداد رسالت انبیا وائمه است.

اکبرزاده با اشاره به بردباری یاران پیامبر (ص) افزود:پیامبر (ص) وقتی مبعوث شد شعارش لااله الا الله بوده وحرکتش برای خدا بود و شعارانقلاب ما هم برای خدا بود.یاران پیامبر (ص) جانانه در دفاع از پیامبر (ص) ایستادند وآواره شدند و در محاصره اقتصادی قرار گرفتند، ولی دین خدا را یاری کردند.

معاون سیاسی سپاه کربلا ادامه داد:انقلاب ما زمانی رخ داد که اسلام در دنیا غریب بود ودر این روز گار انقلاب اسلامی شکل گرفت و منافع استکبار را به خطر انداخت.
 
اکبرزاده با اشاره به تلاش دشمن برای انحراف انقلاب اضافه کرد: عواملی همچون حق طلبی و نیز ولایت پذیری مردم، ریشه داشتن انقلاب در بعث پیامبر (ص) و عاشورا موجب شد تا انقلاب اسلامی قدرتمند بماند.

معاون سیاسی سپاه کربلا در بخش دیگری از سخنان خود سه گروه را از ضربه زنندگان به انقلاب‌ها معرفی کرد گفت:مخالفان انقلاب، فرصت طلب‌ها  و برخی انقلابی نما‌ها  از کسانی هستند که به انقلاب‌ها ضربه می‌زنند.

اکبرزاده با اشاره به الزامات ولایتمداری افزود: ولایت مداری الزاماتی دارد که باید عمل کرد یا با عمل آن را ثابت کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
در وین پیروزی را به شکست تبدیل نکنید!؟
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
تولید در کشورمان نیازمند غبارروبی است
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
تحلیل‌های غلط‌انداز صهیونیستی فریب‌مان ندهد
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
مناجاتی با خداوند
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲