مسئول سازمان اردویی بسیج اعلام کرد

زیارت مجازی ۱۶ میلیون نفر در راهیان نور

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
کد مطلب : ۴۴۸۹۳۲
مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج از زیارت بامعرفت ۱۶ میلیون نفر تاکنون در اردوهای راهیان نور مجازی خبر داد.
۰
plusresetminus
زیارت مجازی ۱۶ میلیون نفر در راهیان نور
به گزارش بلاغ، سردار عباس مطهری فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج و مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج در نشست خبری هفدهمین جشنواره ملی ره‌آورد سرزمین نور که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار کرد: موضوع راهیان نور که زیارت با معرفت است در کشور ما جا افتاده است.

وی با بیان اینکه مقوله راهیان نور به گفتمان عمومی تبدیل شده است، افزود: اقشار مردم احساس مسؤولیت می‌کنند که در راهیان نور شرکت کنند؛ این حضور مردم دلیل بر این نمی‌شود که دولت و  نهادهای حاکمیتی، خود را در راهیان نور مسؤول ندانند چرا که یک کار عظیم و مهم، پشتوانه حاکمیتی را نیاز دارد.

مطهری با تأکید بر افزایش کمی و کیفی اردوهای راهیان نور، اضافه کرد: قریب به ۳ دهه است که راهیان نور برگزار می‌شود و تاکنون استقبال بسیار خوبی از سوی مردم شده است.

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس عمل به مفاهیم ارزشی اسلام، سکه رایج بود، گفت: رزمندگان نه تنها در رزم، بلکه وجه غالب در سبک زندگی آنها عمل به مفاهیم ارزشی اسلامی بود و این باعث شد که با دست خالی بر دشمن مسلح تا دندان پیروز شدیم.

مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج اظهار کرد: فناوری نرم راهیان نور پلی وسیع و مستحکم بین تجربه موفق ۸ ساله دفاع مقدس با امروز است و وظیفه ما گسترش کمی و کیفی راهیان نور است.

وی ادامه داد: مسؤولان زیرساخت‌های لازم را برای زیارت بامعرفت فراهم شود و نکته دوم این است که در این حوزه باید که گنج جنگ یعنی محتوای دفاع مقدس توسط نخبگان استخراج شود.

مطهری با اشاره به اینکه برگزاری اردوهای راهیان نور از اسفند ۹۸ به دلیل شرایط کرونا تعطیل شد، گفت: در سال ۹۹ اردوی راهیان نور در بستر فضای مجازی برای دانش‌آموزان، فرهنگیان و خانواده‌ها برگزار شد؛ تا تاریخ ۱۶ اسفند ۹۹ در بستر شاد، ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از اردوی راهیان نور مجازی به صورت آنلاین بهره بردند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
در وین پیروزی را به شکست تبدیل نکنید!؟
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
تولید در کشورمان نیازمند غبارروبی است
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
تحلیل‌های غلط‌انداز صهیونیستی فریب‌مان ندهد
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
مناجاتی با خداوند
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲