رئیس کمیته امداد سوادکوه شمالی خبر داد

پرداخت تسهیلات اشتغال به 154 مددجو در سوادکوه‌شمالی

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰
کد مطلب : ۴۴۸۸۸۱
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) سوادکوه شمالی از پرداخت تسهیلات اشتغال به 154 مددجوی تحت پوشش این مرکز در سوادکوه‌شمالی خبر داد.
۰
plusresetminus
پرداخت تسهیلات اشتغال به 154 مددجو در سوادکوه‌شمالی
به گزارش بلاغ ،علی‌رضا عابدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هزار و ۳۳۰ خانوار شامل ۲ هزار و ۷۷۰ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی سوادکوه شمالی هستند، گفت: ۱۷۲ دانش‌آموز و دانشجو نیز تحت پوشش کمیته امداد سواد‌شمالی هستند و مبلغ ۵۰ میلیون تومان برای امور فرهنگی و تحصیلی در ۱۱ ماه امسال هزینه شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) سوادکوه شمالی، افزود: ۱۵۴ نفر تسهیلات اشتغال در بخش‌های تولیدی، خدماتی، دامپروری، زنبورداری، خدماتی، گردشگری، مشاغل خانگی و بوم‌گردی به مبلغ ۵۵ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال از اعتبارات بانکی و قرض الحسنه پرداخت شد.

عابدی از پرداخت تسهیلات مسکن در بخش‌های تعمیرات و احداث به مبلغ ۴ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال به ۵۶ خانواده و در بخش درمانی هم ۴ هزار و ۱۳۲ مورد خدمت درمانی و در بخش خدمات معیشتی و سبد غذایی هم ۳ هزار و ۹۱۹ مورد شامل مددجو و غیر مدد‌جوی نیازمند به مبلغ ۸ میلیارد و ۴۶۸ میلیون ریال خبر داد.

وی با اشاره به اینکه در بخش جهیزیه هم به ۳۲ نوعروس و تازه‌داماد نیازمند با کمک کمیته امداد و خیرین به مبلغ ۴ میلیارد و ۲۷۸ میلیون ریال کمک شد، خاطرنشان کرد: در بخش‌ دانش‌آموزی هم با توجه به ایام کرونا و آموزش مجازی و نیاز به تبلت تعداد ۴۵ دستگاه تبلت آموزشی به مبلغ یک میلیارد و ۱۳۵ میلیون ریال با کمک امداد و خیرین در بین دانش‌آموزان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد سوادکوه شمالی به اختصاص 407 مورد تسهیلات کارگشایی در صندوق قرض‌الحسنه امداد و ولایت خبر داد و اظهار کرد: خیرین شهرستانی و استانی و سپرده‌گذاران کمک کنند و ما تعداد ۲۰۴ فرزند یتیم و‌محسنین داریم که توسط هزار و ۹۸۸ حامی سرپرستی می‌شوند.

عابدی افزود: ۵ هزار و ۲۸۱ مشترک صندوق صدقات داریم و ۱۵ مرکز خیریه نیکوکاری وابسته به کمیته امداد برای محرومیت‌زدایی راه‌اندازی کردیم که هیأت مدیره‌ای اداره می‌شوند و  کمک از مردم به مردم است.

رئیس کمیته امداد سوادکوه شمالی با بیان اینکه مردم ما در کمک به هموطنان بی‌نظیر هستند، گفت: از مردم شهرستان دعوت می‌کنم در برای احسان و نیکوکاری کمک کنند و از خیرین هم که شرکای کمیته امداد هستند، تشکر کنم.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين