مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا:

برخی‌ها کارشان سیاه نمایی علیه انقلاب است

تاریخ انتشارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
کد مطلب : ۴۴۸۷۲۳
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا گفت:مردم اگر به حقیقت گذشته برسند امروز فریب بعضی از انسان‌هایی که تلاش می‌کنند که سیاه نمایی بکنند را نمی‌خورند.
۰
plusresetminus
برخی‌ها کارشان سیاه نمایی علیه انقلاب است
به گزارش بلاغ، پایگاه بسیج طلاب با حضور حجت الاسلام  تسخیری مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا، حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه شیرگاه ،فرمانده و جمعی از کارکنان سپاه ناحیه شهرستان پایگاه بسیج طلاب و کانون قرآن سپاه ناحیه شهرستان سوادکوه شمالی در محل حوزه علمیه امام محمد باقر (ع) افتتاح شد.

حجت الاسلام تسخیری در این مراسم با اشاره به آیات قران، گفت: خدا در قرآن می‌فرماید که یاد بیاورید یک زمانی شما بسیار کم بودید. ما باید برسی کنیم که چه بودیم و چه وضعیتی داشته ایم مردم اگر به حقیقت گذشته برسند  امروز فریب بعضی از انسان‌هایی که تلاش می‌کنند که سیاه نمایی بکنند را نمی‌خورند.

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا تسخیری در همین رابطه ادامه داد: اوایل انقلاب را ببینید که ما چه داشته ایم دست و بال مارا بستند به ما امکانات نمیدادند ارتش ما در شرایطی ویژه قرار داشت و بعضی درصدد این بودند که ارتش را حذف کنند و نابود کنند، اما امام اجازه نداد. هوشمندی امام ارتش را سرپا نگهداشت. این اوضاع ما و آن همه فشار و گلوله در شرق و غرب که باهم درگیر بودند آتش بس دادند و گفتند از این پس آتش ما روی انقلاب اسلامی ریخته بشود و بیش از ۴۰ کشور بر علیه انقلاب اسلامی تاختند.

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا در ادامه به اهداف انقلاب اشاره کرد و گفت: هدف دشمنی با انقلاب اسلامی یک موضوع است و بس. دشمنی با مسئولین نیست، دشمنی موشکی نیست موضوع آن‌ها رسما مدل انقلاب اسلامی و موضوع حکومتی است.

تسخیری توضیح داد: عده‌ای در اوایل انقلاب گفتند کار انقلاب اسلامی تمام شد رئیس جمهورشان را زدیم نخست وزیر را زدیم شهید بهشتی و قوه قضاییه را زدیم و این کشور دیگر چیزی ندارد. اما محاسبات دشمن بهم ریخت چرا که  در حال حاضر ایران در حوزه‌ علمی و پژوهشی در دنیا رتبه‌ دوم و سوم و در برخی مسائل رتبه اول را دارد. ما امروز موشکی را درست می کنیم که قاره پیمااست. دشمن میداند کشوری که قدرت پرتاب ماهواره در دنیا دارد او میتواند یک قدرت نظامی فوق العاده در دنیا باشد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
علی
کاش سیاه نمایی کار بعضی ها بود .درد اینجاست که ............. مدیر دولتی مثل فرماندار فریدونکنار بدتر از سیاه نمایی در نظام اسلامی است که با بی تفاوتی از کنار آن می گیریم.
پربيننده ترين
در وین پیروزی را به شکست تبدیل نکنید!؟
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
تولید در کشورمان نیازمند غبارروبی است
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
تحلیل‌های غلط‌انداز صهیونیستی فریب‌مان ندهد
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
مناجاتی با خداوند
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲