تاریخ انتشاردوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۴۴۸۶۱۲
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر دولت به این راحتی قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها را دور بزند دیگر سنگ بر روی سنگ در کشور بند نمی شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از  ایسنا، روح الله متفکر آزاد در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: ما سال ها برای دفاع از حقوق مردم اظهار کردیم که امتیازات داده شده در برجام باید تصحیح گردد چرا که حقوق ملت را زیر پا گذاشته اند متاسفانه عملکرد دولت در طول این سال ها نیز بیشتر مصرف داخلی داشته است و خروجی آن منافع ملت را تامین نکرده است این روزها نیز با پیوند زدن مسائل کشور به انتخابات آمریکا شاهد اتفاقات ناگواری هستیم.
وی در ادامه اظهار کرد: واقعیت این است که رعایت قانون نقطه ثقل ما است اگر قانون مجلس به این راحتی دور زده شود دیگر سنگ بر روی سنگ بند نمی شود ما قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را مصوب کردیم و رهبری نیز از آن حمایت کردند.
نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: با تصویب این قانون امیدها برای احقاق حقوق از دست رفته ملت ایران زنده شد و هیچ کس حق ندارد قانون را زیر پا بگذارد. امروز باید از حق قانونی خود استفاده کنیم و با رای به گزارشی که بر اساس ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی مجلس آماده شده است دولت را در برابر اجرای قانون پاسخگو کنیم.
انتهای پیام


بلاغ نیوز: *بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های خبری به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها و سایت‌ها منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بیشتر مخاطب کدام یک از بخش های سایت بلاغ هستید؟
اخبار مازندران
اجتماعی
اقتصادی
سیاسی
فرهنگی
ورزشی
عکس
فیلم
پربيننده ترين
عدالت خود را در امیرالمومنین معنی کرد
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
حمایت از اقشار ضعیف دولت از شعار تا عمل
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
یمن، نمونه پیروزی مشت بر درفش
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰