فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

آزادسازی اراضی کشاورزی 150 میلیاردی در محمودآباد

تاریخ انتشاريکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
کد مطلب : ۴۴۸۵۷۱
فرمانده انتظامی مازندران از آزادسازی 5 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی تغییر کاربری داده شده و در حال ساخت و ساز غیر مجاز به ارزش 150 میلیارد ریال در محمودآباد خبر داد.
۰
plusresetminus
آزادسازی اراضی کشاورزی 150 میلیاردی در محمودآباد
به گزارش بلاغ، سردار مرتضی میرزایی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی تغییر کاربری غیر قانونی و دیوار کشی اراضی کشاورزی از سوی افرادی سودجو در شهرستان "محمودآباد"، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی زمین های کشاورزی که بدون مجوز حصارکشی و در حال ساخت و ساز بوده شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: ماموران با هماهنگی قضائی و با همکاری نماینده اداره منابع طبیعی شهرستان "محمودآباد"، بیش از 4 هزار و 950 متر مربع از اراضی کشاورزی را با تخریب دیوار و ساخت و سازهای غیر مجاز رفع تصرف کردند.

میرزایی با اشاره به اینکه هرگونه تغییر کاربری باید بر اساس هماهنگی با ادارات ذیربط صورت گیرد، اظهار کرد: کارشناسان ارزش زمین های رهاسازی شده را 150 میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، گفت: در این خصوص پرونده قضائی تشکیل و متهمان نیز پس از دستگیری به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بیشتر مخاطب کدام یک از بخش های سایت بلاغ هستید؟
اخبار مازندران
اجتماعی
اقتصادی
سیاسی
فرهنگی
ورزشی
عکس
فیلم
پربيننده ترين
عدالت خود را در امیرالمومنین معنی کرد
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
حمایت از اقشار ضعیف دولت از شعار تا عمل
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
یمن، نمونه پیروزی مشت بر درفش
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰