سرپرست مدیرعاملی باشگاه نساجی اعلام کرد

نساجی به دنبال جذب 9 بازیکن جدید

تاریخ انتشاريکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
کد مطلب : ۴۴۸۵۶۷
سیف الله پور، سرپرست مدیر عاملی باشگاه نساجی می گوید این تیم تا هفته آتی 7 تا 9 بازیکن جدید به ترکیب تیم اضافه خواهد کرد.
۰
plusresetminus
نساجی به دنبال جذب 9 بازیکن جدید
به گزارش بلاغ، سیف الله پور طی گفت وگویی اظهار کرد: حضور تیم های دولتی و بودجه های کلانی که برای جذب بازیکن صرف می کنند کار را برای نساجی سخت کرده و تلاش برای جذب بازیکن یک جدال نابرابر است اما نساجی تلاش می کند تا پیش از شروع دور برگشت بازی های لیگ برتر 7 تا 9 بازیکن جدید جذب کند و این نوید را به تماشاگران تیم می دهم که حضور این بازیکنان در هفته آتی در ترکیب تیم نهایی خواهد شد.

وی بیان کرد: الان اشاره به اسم بازیکنان نمی کنم به این خاطر که برخی از تیم ها سعی می کنند با ارایه پیشنهادات کلان به بازیکنانی که مد نظر ما هستند کار را برای ما سخت کنند و از سویی برخی از بازیکنان هم بدون اینکه صحبتی با آنها کرده باشیم اسم تیم نساجی را مطرح می کنند تا به تیم های دیگر بروند و قراردادهای کلان امضاء کنند. 
 
سیف الله پور با تشکر از اداره کل ورزش و جوانان استان و هم چنین بسیج سازندگی که در حال آماده کردن استادیوم شهدای ساری برای میزبانی از بازی های نساجی هستند ابراز امیدواری کرد که دیدار نساجی در برابر آلومینیوم اراک در هفته شانزدهم لیگ برتر در استادیوم شهدای ساری برگزار شود. 
 
هم چنین قرار است با مشارکت شهرداری قائمشهر و دانشگاه آزاد این شهر استادیوم شهید وطنی در آینده ای نزدیک مجهز به چمن طبیعی با کیفیت شود که ایزد سیف الله پور با اشاره به این نکته از این دو نهاد هم برای کمک به تیم نساجی تشکر کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
مناجاتی با خداوند
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲
چهار سئوال از آقای رئیس جمهور
سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۵
آقا سید حسن نگرانیم
دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
چرا رئیس جمهور باید محاکمه شود؟
شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰