تاریخ انتشاردوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
کد مطلب : ۴۴۷۵۰۹
فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه اطاعت‌پذیری را باید از «حاج قاسم سلیمانی» بیاموزیم، گفت: امروز ما به عنوان سپاه و بسیج همیشه در صحنه هستیم و در همه لحظاتی که دشمن در خواب است ما آماده‌ایم.
۰
plusresetminus
اطاعت‌پذیری را باید از «حاج قاسم» بیاموزیم/عدم برخورداری از منطق مقاومت در حوزه امنیت اقتصادی
به گزارش بلاغ، سردار سیاوش ‌مسلمی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابلسر با بیان اینکه چرا نتوانستیم در حوزه اقتصادی امنیت را به جامعه بیاوریم دلیلش عدم برخورداری از منطق مقاومت و ایستادگی است اشاره کرد و گفت: معتقدیم اگر قرار باشد در جبهه جهاد حضور داشته باشیم باید در جهت رفع مشکلات و دغدغه مندی مردم گام برداریم و اگر در این عرصه بتوانیم کار خود را به شایستگی انجام دهیم قطع به یقین موجب افزایش امید و اعتماد در مردم می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بسیج ظرفیت بی انتها و بسیجیان دلداده امام و انقلاب هستند، شما می‌بینید مراسم تحلیف یک رئیس جمهور در آمریکا در شرایطی برگزار می شود که یک شهر به یک پادگان نظامی تبدیل می‌شود ، گفت: در حالیکه در سال ۹۹ بارها دشمن هر روز بر طبل جنگ می‌کوبید و فراخوان می‌داد اما مردم ما کوچکترین توجه ای به فراخوان های دشمنان نداشتند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با تاکید بر اینکه امروز سپاه در کنار همه دستگاه‌ها و نهادها با وحدت و هم افزایی در جهت ریشه کن شدن ویروس کرونا تلاش می کنند، گفت : منطق مقاومت امید آفرین و اعتماد آفرین است و نیروهای نظامی و انتظامی با این منطق، امنیت را در کشور ایجاد کرده اند.

مسلمی تصریح کرد: امروز ما به عنوان سپاه و بسیج عزیز همیشه در صحنه هستیم و در همه لحظاتی که دشمن در خواب است ما آماده ایم و همه کسانی که قصد تعرض به انقلاب، آرمانها و اهداف انقلاب دارند را رصد می‌کنیم و اگر بخواهند صدمه‌ای وارد کنند با نیروی بسیج دستشان را قطع می کنیم.

وی با بیان اینکه بعضی ها به دنبال این هستند که ترامپ رفته و بایدن آمده پیام فرستاد که با هم مذاکره کنیم اشاره ای کرد و گفت: امروز با تلقین رفتار دوگانه که ترامپ شخصیتی داشت که باعث ماندن ما در تحریم شد و با رفتن او این مشکل رفع می شود، غلط است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت : اطاعت پذیری را باید از حاج قاسم بیاموزیم ، دشمن و ایادی استکبار در حوزه فرهنگی و سبک زندگی تا درون خانه ها و معده های ما ورود و نفوذ پیدا کرده است.

مسلمی تصریح کرد : اینکه چرا نتوانستیم در حوزه اقتصادی امنیت را به جامعه بیاوریم دلیلش عدم برخورداری از منطق مقاومت و ایستادگی است و اگر این منطق در حوزه اقتصادی نهادینه شود بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.

وی گفت: نباید به دشمن تکیه و میل خفیف داشت، در آستانه انتخابات بزرگی هستیم و سپاه یک نهادی است با خط اثر فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی اما بازیگر سیاسی، جریانی و حزبی نیست. اگر در جریانات سیاسی نشانه هایی از ورود غربگرایانه ببینیم به طور قطع برخورد خواهیم کرد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه اجازه نمی دهیم با دست‌اندازی در حوزه های مختلف دستاوردهای نظام را از بین ببرند ، گفت: سپاه یک موجود زنده است و به واسطه پویایی و فعال بودن؛ زنده بودن خود را اعلام می‌کند.

بابلسر پایلوت اجرای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابلسر در ادامه این مراسم با بیان اینکه شهرستان بابلسر یک شهر توریستی و مهمان پذیر است و همه ساله میزبان تعداد قابل توجهی از هموطنان می باشد گفت : با امکان سنجی که صورت گرفته دیدیم می توان این شهرستان را بعنوان یک الگوی مبتنی بر الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت که مقام معظم رهبری هم نسبت به آن تاکید زیادی دارد کارهای خوب و ماندگاری را انجام داد.
 

مصطفی بازوند افزود: با توجه به صحبت و درخواست ها و بررسی های مختلف به دنبال اجرای این الگو برای اداره جامعه و مردمی کردن امور و برنامه ای هستیم که با لطف خدا و کمک مردم عزیز و بسیج این شهرستان این الگو را طراحی و پیاده سازی نماییم.

وی به طرح ابتکاری جبهه خرمشهرها اشاره کرد و گفت: طی دو سال اخیر چندگام به جلو آمده و پیشرفت های خوبی داشته است که امیدواریم همین مسیر با قوت ادامه داده و بتوانیم یک الگوی خوب را در حوزه حکمرانی محلی و حوزه شهرستانی طراحی و اجرا کنیم.

در پایان این مراسم با اهدای حکم انتصاب،بازوند به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابلسر منصوب و از زحمات موسوی نژاد قدردانی و به ‌عنوان مسئول بازرسی سپاه کربلای مازندران منصوب شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

اندوهی از عمق جان برای باب‌الحوائج
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۸
کاش هر روز، روز شهید بود
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱
سکولارهای ایرانی و مرجعیت نجف
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
سند تحول قوه مجریه!
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰