تاریخ انتشاريکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
کد مطلب : ۴۴۷۴۹۰
در فهرست رده بندی کشورهایی با بالاترین سرعت اینترنت موبایل جهان، قطر با دو پله رشد در مقام اول قرار دارد. امارات متحده عربی  دومین اینترنت پرسرعت و کره جنوبی سومین اینترنت پرسرعت جهان را دارند. اما چین و استرالیا مانند ماه گذشته رتبه‌های چهارم و پنجم را به خود اختصاص داده‌اند. 
۰
plusresetminus
قابل توجه آقای وزیر ارتباطات؛ ایران در رده ۸۸ سرعت اینترنت موبایل جهان
به گزارش بلاغ، طبق جدیدترین گزارش وب سایت «اسپید تست» سرعت اینترنت موبایل ایران نسبت به ماه نوامبر ۴ پله سقوط کرده و در رده ۸۸ جهان قرار دارد.در جدیدترین گزارش وب سایت  Speedtest.com از سرعت اینترنت کشورهای مختلف جهان در آخرین ماه ۲۰۲۰ میلادی (دسامبر)  سرعت اینترنت موبایل ایران نسبت به ماه نوامبر ۴ پله سقوط کرده و در رده ۸۸ قرار دارد.

سرعت دانلود اینترنت موبایل25.30و سرعت آپلود آن 11.39مگابیت برثانیه است. در ماه نوامبر سرعت دانلود اینترنت موبایل ایران 25.64مگابیت برثانیه بود. این در حالی است که رتبه ایران در اینترنت ثابت یک پله رشد کرده است.در فهرست رده بندی کشورهایی با بالاترین سرعت اینترنت موبایل جهان، قطر با دو پله رشد در مقام اول قرار دارد. امارات متحده عربی  دومین اینترنت پرسرعت و کره جنوبی سومین اینترنت پرسرعت جهان را دارند. اما چین و استرالیا مانند ماه گذشته رتبه‌های چهارم و پنجم را به خود اختصاص داده‌اند. 

در رده ششم کویت با سرعت اینترنت 110.59مگابیت بر ثانیه قرار دارد که در مقایسه با ماه گذشته، ۵ پله صعود کرده است. در رده هفتم نیز عربستان سعودی با سرعت اینترنت 109.4۸ مگابیت بر ثانیه قرار دارد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
سند تحول قوه مجریه!
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰
«پدرخواندگی» یا «ائتلاف» مسئله این است
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۹
آقای واعظی، با اعصاب مردم بازی نکنید!
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳