در پیام آیت‌الله محمدی‌لائینی عنوان شد؛

6 بهمن، حماسه‌ای بزرگ از برجستگی‌های مردم مازندران

تاریخ انتشاريکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
کد مطلب : ۴۴۷۴۸۴
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: آمل شهر شهیدان سرفراز و عالمان والامقام شهر علامتین حسن‌زاده و جوادی آملی است، این حماسه بزرگ بخشی از برجستگی‌های مردم مازندران است که مقام رهبری همواره برآن تاکید داشتند.
۰
plusresetminus
6 بهمن، حماسه‌ای بزرگ از برجستگی‌های مردم مازندران
به گزارش بلاغ، آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران طی پیامی با گرامیداشت ششم بهمن سالروز حماسه و فداکاری مردم شجاع آمل، شهر هزار سنگر اعلام کرد؛ آمل شهر شهیدان سرفراز و عالمان والامقام شهر علامتین حسن‌زاده و جوادی آملی است، این حماسه بزرگ بخشی از برجستگی‌های مردم مازندران است که مقام رهبری همواره برآن تاکید داشتند.

وی در این پیام آورده است؛ ششم بهمن سال‌روز حماسه و فداکاری مردم شجاع آمل، شهر هزار سنگر، شهر شهیدان سرفراز و عالمان والامقام شهر علامتین حسن زاده و جوادی آملی است، این حماسه بزرگ بخشی از برجستگی‌های مردم مازندران است که حضرتعالی همواره برآن تاکید داشتید.

اینک در سالروز این حماسه عظیم باوجود اشتیاق تشنگان دیار علویان به زیارت آن وجود ذیجود و طوف میکده عشق و ارادت که به گفته طالب آملی؛ برتشنگان زیارت دریا مبارک است، یعنی طواف میکده بر ما مبارک است...

شرایط کرونایی اجازه زیارت و عرض ادب از نزدیک را نمی‌دهد مراتب ارادت، اطاعت و بیعت مجدد مردم انقلابی مازندران و آمل سرفراز را در زر ورقی از درود و تحیات و در طبقی از اخلاص تقدیم حضور باهرالنور آن رهبر فرزانه نموده عمر با عزت و دوام تأییدات و توفیقات برای حضرتعالی و عزت و سربلندی برای ملت و مملکت در پرتو عنایات حضرت ولی عصر روحی و ارواح العالمین له الفداء و رهبری داهیانه جنابعالی از خدای سبحان مسئلت دارم.
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
سند تحول قوه مجریه!
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰
«پدرخواندگی» یا «ائتلاف» مسئله این است
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۹
آقای واعظی، با اعصاب مردم بازی نکنید!
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳