مسئول جشنواره خدمت دفتر آستان قدس رضوی ساری:

خادم‌یاران برتر طرح رضوی دهه فجر تجلیل می‌شوند

تاریخ انتشارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
کد مطلب : ۴۴۷۴۵۳
مسئول جشنواره دائمی خدمت دفتر آستان قدس رضوی شهرستان ساری گفت: در دهه مبارکه فجر، از خادم‌یاران کانون خدمت محلی و کانون تخصصی خدمت در قالب طرح جشنواره خدمت رضوی تقدیر بعمل می آید.
۱
plusresetminus
خادم‌یاران برتر طرح رضوی دهه فجر تجلیل می‌شوند
به گزارش بلاغ به نقل از ساری فردا، علی برزگر با بیان اینکه امروز مجموعه آستان قدس رضوی به عنوان یک ظرفیت تمدن ساز جهانی است،‌‌ اظهار داشت: آستان قدس رضوی به برکت نام نامی علی بن موسی الرضا علیه السلام و توجهات خاصه ولی عصر و همچنین حضور سیل مشتاقان و محبان به آل الله امروز به عنوان قطب فرهنگی و دستگاهی جریان ساز نه برای کشور عزیز اسلامی ما بلکه برای تمدن سازی نوین جهان اسلام به شمار می آید.

وی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب در ارتباط با آستان قدس رضوی منبعث از دستور هفت ماده ای ابلاغی به تولیت سابق آستان افزود؛ رفتار، منش، عملکرد و کارایی خادمین باید به گونه ای باشد که دیگران را به الگوگیری از این نوع شیوه عملکردی ترغیب کنند.

مسئول جشنواره دائمی خدمت دفتر آستان قدس رضوی ساری ادامه داد: فرصت خدمت نعمت و موهبتی است که خداوند به واسطه این امام همام به تمام اعضای شبکه خادمیاران و خادمین عنایت فرموده و شایسته است قدر این نعمت را دانسته و با اخلاص در امر خدمت شکرگزاری به‌جای آوریم.

این پژوهشگر قرآنی راجع به طرح جشنواره خدمت نیز گفت: در جهت اشاعه فرهنگ خدمت و الگو برداری از تجربیات موفق خدمتی و بسط آن در راستای تعالی سازمانی و عملکردی، سامانه خادمیاران رضوی با تعبیه دبیرخانه جشنواره دائمی خدمت ضمن ایجاد انگیزه و قدردانی از خدمات موفق که یک سنت الهی است، الگوسازی و احصاء مصادیق نوین خدمت از اهداف این طرح است.

برزگر ادامه داد: امسال نیز در دهه مبارکه فجر از هشت خادمیار، کانون خدمت محلی و کانون تخصصی خدمت در قالب همین طرح تقدیر می‌شود. 

عضو ستادی کانون مرکزی خدمت در پایان صحبت‌های خود گریزی هم به برنامه های آینده آستان قدس رضوی در استان ها زد و خاطر نشان کرد: اولویت اصلی و همت تمام همکاران ارزشمند ما رفع محرومیت در کلیه ابعاد است و نوید داد سال آتی، سالی توأم با اخبار خوش برای جامعه هدف فعالیت های آستان است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
سند تحول قوه مجریه!
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰
«پدرخواندگی» یا «ائتلاف» مسئله این است
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۹
آقای واعظی، با اعصاب مردم بازی نکنید!
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳