مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران خبر داد

لغو برگزاری نماز جمعه 3 بهمن‌ماه در شهرهای مازندران

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
کد مطلب : ۴۴۷۴۱۸
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران از لغو برگزاری اقامه نماز جمعه این هفته (سوم بهمن‌ماه) در تمامی 47 شهرستان استان خبر داد.
۰
plusresetminus
لغو برگزاری نماز جمعه 3 بهمن‌ماه در شهرهای مازندران
حجت‌الاسلام محمد انتظاری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ از لغو برگزاری اقامه نماز جمعه این هفته در تمامی شهرهای استان مازندران خبر داد.

وی افزود: نماز جمعه این هفته، سوم بهمن‌ماه در تمامی 47 شهر مازندران که بنا بر اعلام ستاد استانی مقابله با کرونا، دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی هستند، برگزار نمی‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران خاطرنشان کرد: بنا بر اعلام سازمان علوم پزشکی و ستاد مقابله با کرونای مازندران، وضعیت استان از لحاظ کرونایی، در وضعیتی است که امکان برگزاری نماز جمعه در هیچ یک از شهرهای استان وجود ندارد.

انتظاری اضافه کرد: مازندران همچنان مورد تهاجم ظالمانه ویروس منحوس کرونا است و وضعیت پرخطر قرمز و نارنجی غالب شهرهای استان، مانع از برگزاری نماز وحدت آفرین سوم بهمن‌ماه در 47 شهرستان استان شده است.

انتظاری بیان کرد: این هفته نیز همچون هفته گذشته با اجرای محدودیت‌های جدید در سراسر استان، مجددا با لغو برگزاری نماز جمعه  مواجه شدیم که امیدواریم با بهبود شرایط به روال عادی باز گردد.
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
سند تحول قوه مجریه!
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰
«پدرخواندگی» یا «ائتلاف» مسئله این است
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۹
آقای واعظی، با اعصاب مردم بازی نکنید!
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳