کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون راهداری مازندران اعلام کرد

استقرار 33 اکيپ راهداری در محورهای مواصلاتی مازندران/سفرهای غیرضروری ممنوع

2 بهمن 1399 ساعت 11:11

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: 33 اکيپ راهداری در قالب 250 ماشين و 350 راهدار در محورهای مواصلاتی استان مستقر شدند.


به گزارش بلاغ، حسن جهانیان در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به كاهش دما و بارش برف در سطح محورهای كوهستانی به كلیه رانندگانی كه قصد تردد از محورهای كوهستانی را دارند توصیه می شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت ، تجهیزات و امكانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

جهانیان گفت: 33 اکیپ راهداری در قالب 250 ماشین و 350 راهدار در محورهای مواصلاتی استان مستقر هستند.

وی طول محورهای برفگیر مازندران را 3700 کیلومتر اعلام و عنوان کرد: در حال حاضر 22 راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان تجهیز شده و آماده سرویس دهی به مسافران و در راه ماندگان است.

جهانیان خاطر نشان کرد: مسافرین و رانندگان محترم می‌توانند جهت كسب آگاهی از آخرین وضعیت راهها ، انسدادها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و  شرایط جوی به سایت www.141.ir مراجعه نموده و یا با تلفن گویای 141 تماس بگیرند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تاکید کرد: با توجه به شرایط جوی موجود ( بارش برف و باران ) در جاده های کوهستانی این استان ، توصیه می شود تا هموطنان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.​

انتهای پیام/


کد مطلب: 447412

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/447412/استقرار-33-اکيپ-راهداری-محورهای-مواصلاتی-مازندران-سفرهای-غیرضروری-ممنوع

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com