رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
کد مطلب : ۴۴۷۲۹۰
رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به حجم ورودی پیش‌بینی ما این است شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال باشیم.
۰
plusresetminus
افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال
علیرضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: از لحاظ جوی شاهد بارش برف در محورهای هراز و کندوان هستیم که تاکید ما به رانندگان تجهیز خودروهل به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ است.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: شرایط استان به گونه‌ای است که در زمان بارش‌ها احتمال ریزش و رانش بالا است که در این راستا توصیه پلیس به رانندگان پرهیز از ترددهای غیرضروری است.

این مسئول تصریح کرد: روز چهارشنبه شاهد افزایش تردد در مسیر شمال بودیم که پیش‌بینی می‌شود بازگشت این خودروها موجب ترافیک در مسیرهای خروجی شمال شود.

قدمی درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال، اظهار کرد: ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت در محور هراز و ممنوعیت تردد تریلر و کامیون در محور سوادکوه از صبح امروز اعمال شد و تا امشب ادامه خواهد داشت.

وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلر از محور هراز و تردد تمامی تریلر، کامیون و کامیونا نیز کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: بحث اعمال محدودیت یک‌طرفه در محورهای هراز و کندوان نیز درصورت افزایش حجم ترافیک در دستور کار قرار می‌گیرد درحال حاضر باتوجه به شرایط عادی ترافیکی نیازی به اعمال این محدودیت نیست ولی باتوجه به حجم ورودی پیش‌بینی ما این است شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال باشیم.

رئیس پلیس راه مازندران به تشدید محدودیت‌های کرونایی در محورهای استان اشاره کرد و افزود: تاکید پلیس پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای استان مازندران است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بیشتر مخاطب کدام یک از بخش های سایت بلاغ هستید؟
اخبار مازندران
اجتماعی
اقتصادی
سیاسی
فرهنگی
ورزشی
عکس
فیلم
پربيننده ترين
عدالت خود را در امیرالمومنین معنی کرد
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
حمایت از اقشار ضعیف دولت از شعار تا عمل
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
یمن، نمونه پیروزی مشت بر درفش
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰