تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷
کد مطلب : ۴۴۷۲۰۰
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از مشرق، ابوذر گوهری، فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت: بر اساس نظرسنجیipsos  ۹۱ درصد حامیان ترامپ و ۴۶ درصد جمهوری‌خواهان سنتی، از اقدام ترامپ جهت به چالش کشیدن نتیجه انتخابات حمایت می‌کنند. همچنین ۹۲ درصد حامیان ترامپ و ۴۱ درصد جمهوری‌خواهان سنتی، از نامزدی مجدد وی در انتخابات ۲۰۲۴ حمایت می‌کنند.
این میزان حمایت نشان از شکاف درونی حزب جمهوری‌خواه و تسلط ترامپ بر روندهای حزب در چهار سال گذشته دارد به نحوی‌که جمهوری‌خواهان نمی‌توانند به‌سادگی از اقدامات ترامپ تبری جسته یا صراحتاً با آن به دلیل از دست دادن پایگاه اجتماعی خود مخالفت کنند.
حزب جمهوری‌خواه با چالش‌های جدی در چهار سال آینده روبه‌روست و نیازمند بازآرایی مجدد در بسیاری از حوزه‌ها بوده و با تناقضات و پیچیدگی‌های جدی روبه‌روست. از سوی دیگر همین محبوبیت و پایگاه اجتماعی ترامپ باعث شده دمکرات‌ها تلاش کنند مانع از نامزدی مجدد وی در ۲۰۲۴ شوند مسئله‌ای که می‌تواند مجدداً سیاست آمریکا را با تنش روبه رو سازد و رئیس‌جمهور دمکرات را در انتخابات بعدی با چالش جدی مواجه سازد.بلاغ نیوز: *بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های خبری به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها و سایت‌ها منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

اندوهی از عمق جان برای باب‌الحوائج
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۸
کاش هر روز، روز شهید بود
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱
سکولارهای ایرانی و مرجعیت نجف
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
سند تحول قوه مجریه!
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰