مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران خبر داد

لغو برگزاری نماز جمعه 26 دی‌ماه در شهرهای مازندران

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱
کد مطلب : ۴۴۷۱۷۸
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران از لغو برگزاری اقامه نماز جمعه این هفته در تمامی 47 شهرستان استان خبر داد.
۰
plusresetminus
لغو برگزاری نماز جمعه 26 دی‌ماه در شهرهای مازندران
حجت‌الاسلام محمد انتظاری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ از لغو برگزاری اقامه نماز جمعه این هفته در تمامی شهرهای استان مازندران خبر داد.

وی افزود: نماز جمعه این هفته، 26 دی‌ماه در تمامی 47 شهر مازندران که بنا بر اعلام ستاد استانی مقابله با کرونا، دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی هستند، برگزار نمی‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران خاطرنشان کرد: بنا بر اعلام سازمان علوم پزشکی و ستاد مقابله با کرونای مازندران، وضعیت استان از لحاظ کرونایی، در وضعیتی است که امکان برگزاری نماز جمعه در هیچ یک از شهرهای استان وجود ندارد.

انتظاری اضافه کرد: مازندران همچنان مورد تهاجم ظالمانه ویروس منحوس کرونا است و وضعیت پرخطر قرمز و نارنجی غالب شهرهای استان، مانع از برگزاری نماز وحدت آفرین 26 دی‌ماه در 47 شهرستان استان شده است.

انتظاری بیان کرد: پس از چند هفته برگزاری نماز جمعه در تعدادی از شهرهای مازندران، با اجرای محدودیت‌های جدید در سراسر استان، مجددا با لغو برگزاری نماز جمعه  مواجه شدیم که امیدواریم با بهبود شرایط به روال عادی باز گردد.
 
انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
سند تحول قوه مجریه!
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰
«پدرخواندگی» یا «ائتلاف» مسئله این است
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۹
آقای واعظی، با اعصاب مردم بازی نکنید!
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳