تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵
کد مطلب : ۴۴۷۰۰۱
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ به نقل از مشرق نیوز، محمد ایمانی، فعال رسانه‌ای درباره مدیریت رئیس جمهور در کانال تلگرامی خود نوشت: سوء مدیریت آقای روحانی در بر باد دادن 18 میلیارد دلار ارز دولتی ظرف دو ماه در سال 97 به کنار؛

اما او می گوید ظرف چند ماه گذشته، بدون این که کسی متوجه شود (با دور زدن قانون)، اختصاص ارز 4200 تومانی برای واردات برخی کالا ها مثل روغن و شکر و حبوبات و چای و لاستیک را حذف کرده است. نتیجه این کار، تورم های 40 تا 130 درصدی در اقلام مختلف بر سر سفره مردم است.

آقای روحانی و تیمش، بدون سر و صدا، تعهدات نامتوازن برجام را پخت و پز کرده و از خط قرمز ها گذشتند و سپس با منطق جا بینداز و راه بینداز و القای این که هر روز تاخیر در توافق چند صد میلیون دلار خسارت به همراه دارد، خواسته خسارت بار خود را پیش بردند.

تیم روحانی بدون سر و صدا 41 تعهد به FATF دادند که در اثر اجرای آنها، بسیاری از مجاری دور زدن تحریم ها لورفت و گرفتار خود تحریمی بی سابقه شدیم. این تیم همچنین، بدون سر و صدا دنبال برجام های دو و سه بود که به خاطر شکست برجام، هوا شد.

دولت روحانی بدون سر و صدا، در طول این سال ها 70 تا 75 درصد احکام بودجه را اجرا نکرده یا با انحراف و تغییر خود خواسته اجرا کرده است.

به گزارش روزنامه دولتی ایران، حقوق های (نجومی) بالای بیست میلیون تومان همچنان در 60 شرکت دولتی پرداخته می شود؛ بدون سر و صدا!

دولت روحانی با منطق خرج کن و بدهی اش را برای دولت بعد بگذار، بالغ بر 250 هزار میلیارد تومان بدهی برجای گذاشته که صدایش مرداد سال آینده با تشکیل دولت جدید در می آید. حامیانی مانند فرشاد مومنی و راغفر نام رفتار دولت را آینده فروشی گذاشته اند.

چندین شرکت دولتی بزرگ مانند نیشکر هفت تپه، پالایشگاه کرمانشاه، آلومینیوم المهدی، کشت و صنعت مغان و ... با ثمن بخس و به شکل رانتی، توسط مدیر سازمان خصوصی ساز (رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در آذربایجان شرقی) واگذار شد که صدای آن به تازگی پس از چند سال در آمده.

دولت روحانی کدام اقدامات دیگر را بدون سر و صدا انجام داده که صدایش بعدا در می آید؟!


*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين