تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶
کد مطلب : ۴۴۶۹۹۶
رئیس صنعت معدن تجارت آمل از بسته بودن بازار این شهرستان به غیر از واحدهای یک تا تغییر شرایط و وضعیت به نارنجی خبر داد.
۰
plusresetminus
بسته بودن بازار آمل تا تغییر وضعیت به نارنجی/50 واحد صنفی در 2 روز گذشته پلمب شدند
محمد ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به وضعیت قرمز در آمل اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا فعالیت کلیه واحدهای صنفی به غیر از واحدهای یک تا تغییر شرایط و وضعیت شهرستان آمل به نارنجی بسته خواهند بود.

وی با تاکید اینکه امروز و روز گذشته بیش از 50 واحد صنفی پلمب داشته‌ایم، عنوان کرد: از ابتدای آذر ماه 180 واحد صنفی و در دی ماه 125 واحد  پلمب شدند که بیشتر صنف های چون پوشاک، کیف و کفش وموبایل فروشی و ...به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات ستاد ملی کرونا پلمب شدند.

رئیس اداره صنعت معدن تجارت آمل ادامه داد: 22 واحد عرضه ارزاق عمومی مانند نانوایی ها، خواروبار، لبنیات، قصابی ها و مرغ فروشی ها ، تعمیرگاه ها، لوازم یدکی فروش ها، مصالح فروشی ها، واحدهای خدماتی فنی  و ... گروه یک هستند باز خواهند بود.

این مسئول تصریح کرد: کمبود روغن مانند گذشته نیست، اما هنوز به روال عادی برنگشته است و 120 تن در دو سه روز گذشته وارد می شود.

ابراهیمی افزایش قیمت تخم مرغ را در سطح کلان خواند و افزود:بخاطر افزایش نهادهای دامی قیمتها افزایش چشمگیری داشته که این افزایش قیمت، تخم مرغ را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

وی خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و اصناف شد و خاطر نشان کرد: از همه مشاغلی که در این مدت با وجود شرایط اقتصادی مقررات را اجرا کردند قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بانوی اول خلقت در نگاه سنی و شیعه
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۴
پشت پرده کشتار شیعیان کویته
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۹
آمریکا گرفتار چنگال تروریسم داخلی
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
سقوط غول آمریکا از سریر قدرت به حضیض ذلت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱