تاریخ انتشارجمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
کد مطلب : ۴۴۶۹۴۴
نماینده ولی فقیه در مازندران خطاب به سرپرست شهرداری ساری گفت: خیلی درگیر و به فکر بقای در پست و جایگاه خود نباشید و به جای آن به فکر مردم باشید و کار را نه برای خود و دیگران بلکه برای خدا انجام دهید.
۰
plusresetminus
مسئولان در حفظ بیت‌المال کوتاهی نکنند/کار سیاسی و حزبی در شهرداری ممنوع
به گزارش بلاغ، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار با حمیدرضا مرادی سرپرست جدید شهرداری ساری اظهار کرد: شما به آسیب های حوزه شهرداری واقف هستید و سعی کنید خودتان وارد این آسیب ها نشوید و از آنها عبرت بگیرید و به شکلی جبران کنید و به جای فسادها، اصلاح لازم را انجام دهید.

وی بیان کرد: یکی از مواردی که انسانها را به خطا و اشتباه می برد سیاسی کاری است، کار شهرداری را از کار سیاسی جدا کنید، کاری به جناح ها نداشته باشید و شهر را نگهداری کنید و کارش را برسید و ملاحظات و سلائق سیاسی و احزاب سیاسی را خیلی اجازه ظهور و بروز ندهید.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه از مشاورین عاقل و مصلحت اندیش استفاده کنید، بیان کرد: سعی کنید استقلالِ در کار داشته باشید و آنچه مصلحت است آن را انجام دهید.

این مسئول ادامه داد: بیت المال را حفظ کنید و سعی شود از حیف و میل آن جلوگیری کنید و هم شما و هم دیگران برداشت غلط از بیت‌المال نداشته باشید.

محمدی لائینی افزود: باید حمایت همه گروهها، اصناف و اقشار را جلب کنید و آنها هم حمایت لازم را از مجموعه شهرداری داشته باشند، اگر درگیر منازعات باشیم کار پیش نخواهد رفت‌.

وی بیان کرد: عناصر چاپلوس و متملق را از اطراف خود طرد کنید و راه ندهید و در عوض به کسانی که انتقاد خیرخواهانه و منصفانه می کنند بها دهید و از آنها استقبال کنید.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: آغاز کار شما با دهه بصیرت و روز ۱۹ دی و همچنین برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم تجلیل و وداع ۸ شهید خوشنام در ساری همزمان شده است که امیدواریم به برکت این ایام مبارک و این شهدای عزیز در کار خود موفق باشید.

وی اظهار کرد: به تعبیر قرآن کریم از خداوند متعال بخواهید صادقانه وارد شوید و صادقانه هم خارج شوید و خیلی درگیر و به فکر بقای در پست و جایگاه خود نباشید و به جای آن به فکر مردم باشید و کار را نه برای خود و دیگران بلکه برای خدا انجام دهید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بانوی اول خلقت در نگاه سنی و شیعه
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۴
پشت پرده کشتار شیعیان کویته
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۹
آمریکا گرفتار چنگال تروریسم داخلی
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
سقوط غول آمریکا از سریر قدرت به حضیض ذلت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱