روند صعودی مبتلایان کرونایی ادامه دارد؛

بستری هزار و 292 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های مازندران

تاریخ انتشارجمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
کد مطلب : ۴۴۶۹۳۷
با بستری شدن تعداد ۲۳۳ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و ۲۹۵ نفر رسید.
۰
plusresetminus
بستری هزار و 292 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های مازندران
به گزارش بلاغ، طی هفته‌های اخیر باوجود اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های کرونایی کماکان شاهد افزایش شمار مبتلایان و بستری شدگان هستیم.

دردسرهای کرونایی درحالی کماکان تداوم دارد که سیر و سفر و دورهمی‌ها شرایط نگران‌کننده‌ای را برای استان مازندران رقم زده است.

 سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۰۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۸۳  نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار و ۸۴ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۲۴ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۱۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲ بیمار جدید بستری و ۳۰ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

با بستری شدن تعداد ۲۳۳ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته  تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و ۲۹۵ نفر رسید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين