جانشین ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه تاکید کرد

لزوم تشکیل جبهه واحد رسانه‌ای برای تحقق گام دوم انقلاب

تاریخ انتشارجمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۴۴۶۹۲۰
جانشین ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه گفت: برای تحقق گام دوم انقلاب باید از همه ابزار‌های رسانه‌ای استفاده کرد تا یک جبهه واحد رسانه انقلابی شکل بگیرد.
۲
plusresetminus
لزوم تشکیل جبهه واحد رسانه‌ای برای تحقق گام دوم انقلاب
به گزارش بلاغ، نشست هم اندیشی بسیج رسانه شهرستان با حضورجانشین سپاه ناحیه گلوگاه و مدیر بسیج رسانه به همراه جمعی از خبرنگاران شهرستان در سالن جلسات ناحیه گلوگاه برگزار شد.

دراین نشست مهدی عسکری جانشین سپاه ناحیه گلوگاه ضمن بیان نقش مهم رسانه‌ها در انتقال مفاهیم، کسب مهارت‌های لازم برای بیان عقاید را ضروری دانست و بیان کرد: بسیج رسانه می‌تواند با تدوین کارگاه‌های آموزشی در حوزه‌های رسانه، جایگاه قلم، مسئولیت اجتماعی ارتقاء سواد رسانه‌ای اصحاب رسانه را یاری کند.وی با اشاره به اینکه رسانه‌های جمعی سطح جامعه و اینکه خبرنگار چشم بینای مردم و مورد اعتماد شهروندان است، افزود: هدف از تشکیل بسیج رسانه تعیین محوریت و میدان داری کردن نیرو‌های خوش فکر بسیج است که سمت و سوء را به رسانه‌ها نشان می‌دهد تا بتوانند یک گوشه از حجم مشکلات عموم جامعه را مطالبه گری و پیگیری کنند.


جانشین سپاه ناحیه گلوگاه در ادامه با بیان اینکه فضای مجازی یک عرصه فرهنگی و جهادی است، و باید حضور فعال و جریان ساز در این میدان داشته باشیم، خاطر نشان کرد: برای تحقق گام دوم انقلاب باید از همه ابزار‌های رسانه‌ای استفاده کرد تا یک جبهه واحد رسانه انقلابی شکل بگیرد.


در ادامه این نشست اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات و پیشنهاد‌های خود را بیان کردند و از زحمات آن‌ها تجلیل شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما