کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مجوز مربیگری دستیار فکری صادر نشده است

14 آذر 1399 ساعت 17:15

رئیس کمیته آموزش فدراسیون توضیحاتی را پیرامون مدرک مربیگری یکی از اعضای کادر فنی استقلال ارائه کرد.به گزارش بلاغ، غلامرضا جباری در گفت و گو ، در خصوص اینکه گفته می‌شود مدرک امید علی دفتری مربی تیم فوتبال استقلال مورد تائید کمیته آموزش فدراسیون فوتبال قرار نگرفته است اظهار داشت:مدارک مربیانی که از خارج به ایران می آیند باید مورد استعلام قرار بگیرد و ما هم این موضوع را از فدراسیون فوتبال اسپانیا استعلام گرفته ایم اما هنوز پاسخی به دست ما نرسیده است.
وی در پاسخ به این سوال که چگونه مربی تیم استقلال روی نیمکت می نشیند آن هم در حالی که استعلام مدارک وی به فدراسیون نرسیده است گفت: بعید می‌دانم کارت مربی استقلال صادر شده باشد. اگر او در این هفته ها روی نیمکت نشسته حتما با عنوان دیگری به جز مربی روی نیمکت نشسته است.
رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال  تاکید کرد: احتمالا کارتی که برای این مربی صادر شده کارت مربی بدنسازی یا مثلا سرپرستی باشد. چون ما خواستار معادل سازی مدرک مربیگری وی شده ایم و فعلا جوابی در این خصوص نگرفته ایم. سازمان لیگ هم در این مورد از ما استعلام گرفته و ما هم اعلام کردیم استعلام مدارک این مربی هنوز به دست ما نرسیده است.
 


کد مطلب: 444238

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/444238/مجوز-مربیگری-دستیار-فکری-صادر-نشده

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com